4:2
- : -
TJ Turnov

SK Florbal Benešov - TJ Turnov 12:6
11. Petr Tůma, 14. Michal Vojtíšek, 15. Jakub Šárka, 27. Michal Vojtíšek, 32. Martin Poláček, 33. Marek Garreis, 37. Petr Tůma, 39. Ladislav Vorel, 46. Vojtěch Pavlíček, 48. Vojtěch Pavlíček, 52. Jakub Šárka, 57. Petr Tůma - 17. Lukáš Švitorka, 25. Jaroslav Šmída, 26. Daniel Bursa, 29. Jakub Janoušek, 42. Jaroslav Šmída, 59. Filip Dědek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Šimon Zídek 19 - Petr Suchomel 18; po třetinách: 3:1, 5:3, 4:2;
Komentář domácích Kieler Roman (Trenér):
Ve druhé třetině jsme si zápas zkomplikovali, jinak jsme odehráli dobré utkání. Děkuji klukům za výkon, soupeři za zápas a přeji šťatsnou cestu domů.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Přestože to od nás nebylo úplně špatné utkání a hráče musím za některé věci pochválit, tak se znovu ukázaly naše bolístky, z nichž nejmarkantnější jsou zbytečné ztráty na soupeřově polovině. Když se k tomu přičte velké množství individuálně velice kvalitních hráčů v kádru Benešova, tak z toho vychází zasloužená výhra domácích. Děkuji soupeři za dobrý zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
58:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek bez asistence (12:6).
57:20
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #6 Jonáš Vrkoslav.
56:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #10 Marek Garreis (12:5).
52:46
Vyloučen hráč #16 Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za vražení zády.
52:46
Benešov zde má další možnost navášit skóre v podobě přesilové hry.
51:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka, asistoval #28 Martin Poláček (11:5).
47:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #10 Marek Garreis (10:5).
45:42
45:42
Pavlíček vydoloval míček z obrany hostí a střelil dvacet nad led a tím navyšuje skóre.
41:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #66 Jiří Ptáčník (8:5).
40:03
První rozehrávka třetí třetiny - Vorel získal balónek a zkouší střelu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
38:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel z trestného střílení (8:4).
36:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (7:4).
32:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #22 Michal Vojtíšek (6:4).
31:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #4 Jakub Šárka (5:4).
28:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (4:4).
26:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (4:3).
26:48
Vojtíšek s Tůmou vykompenzovali chybu spoluhráče gólem v oslabení.
26:26
Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády.
25:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Daniel Bursa, asistoval #2 Tomáš Jiránek (3:3).
24:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #39 Radek Primásek (3:2).
22:40
Benešov situace nevyžil, počet hráčů hostí se zvýšil na čtyři. Diváci stále čekají na první gól druhé třetiny.
22:13
Po skvělé kombinaci domácích vidíme navýšení skóre.
21:06
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
21:06
Tímto vyloučením si Benešov dostal možnost zahrát si 5v3.
19:37
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
16:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #21 Jaroslav Šmída (3:1).
16:50
Po Lukášově chybě na mantinelu dostalo útočí duo Švitorka, Šmída prostor k zakončení a snizují brankový rozdíl.
14:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:0).
14:27
Po zblokované střele Sklenáře se dostal Šárka k balónku a ze vzduchu zakončil.
13:20
13:20
Vojtíšek se nemýlil po samostatném úniku, do kterého ho poslal Tůma.
10:08
10:08
Po standardmí situaci si Vojtíšek dobře našel Tůmu, který otvírá dnešní skóre.
09:03
Tůma předvádí kličky na mantinelu a střílí, míček končí z mantinelem.
03:37
Vojtíšek střílí, trefuje bránu, ale bránkář hostí balónek vyráží zpět do pole.
03:15
Tůma přihrává na Pavlíčka J., který střílí, avšak balónek končí u obránců hostí.
01:16
Hosté si přihrávají balónek na půlce domácích, zkouší střílet, zatím marně.
00:01
První buůy pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Jan Havlín, Jakub Janoušek, Filip Dědek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Milan Sklenář, Petr Tůma, Michal Vojtíšek, Vojtěch Pavlíček, Ladislav Vorel