1:1
4:1
- : -

Wizards SO Praha 10 - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:4
17. Jiří Kohoutek, 20. Martin Lazárek, 35. Tomáš Branžovský, 46. Martin Lazárek, 51. Jiří Kohoutek, 54. Martin Lazárek, 54. Jiří Kohoutek - 9. Radek Fejfar, 16. Ondřej Kopta, 21. Martin Marek, 47. Pavel Zeman; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 11 - Jiří Vybíral 27; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:1;
Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér):
Těžké utkání, které se nám podařilo zvládnout. Důležité vítězství a body. Souboj o první osmičku nevzdáváme. Děkuji pořadatelům, soupeři a divákům.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Vyrovnané bojovné utkání rozhodla přesilová hra v 51. minutě, kdy jsme inkasovali. Poté si domací utkání již pohlídali. Soupeři děkujeme za utkání, přejeme štěstí do dalších zápasů.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:00
Hosté se snaží, tlačí Wizards, ale gól se jim nedaří vstřelit.
57:23
Litvínov to zkouší bez brankáře.
57:01
Vstupujeme do posledních tří minut základní hrací doby. Dokáží ještě litvínovští zvrátit stav utkání?
54:47
Smutný posílal žabičku na Lazárka. Ten však nedokázal poslat letící míček do branky.
53:39
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #39 Sebastian Maxa (7:4).
53:39
Kohoutek kompletuje hattrick a posílá Wizards do tříbrankového vedení.
53:28
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
53:28
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (6:4).
51:26
Litvínov tlačí soupeře, ale zatím bez úspěchhu.
50:26
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #69 Daniel Kronďák (5:4).
50:26
Kohoutek utekl všem ve vlastním oslabení a vrací domácím vedení.
50:08
Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
49:49
Duškova střela tahem z půlky neskončila v brance Litvínova.
49:21
Kohoutek srazil protihráče k zemi. Litvínov bude rozehrávat volný úder z hranice velkého brankoviště.
48:21
Filip Müller odvážně poslal tzv. "svíci" na Smutného.
47:49
Branžovský po souboji před brankou hostů končí na zemi. Dle rozhodčích se ale nejednalo o přestupek a zápas pokračuje ve hře.
46:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #9 Jakub Zalubil (4:4).
46:08
Radost Wizards netrvala dlouho. Litvínov srovnává.
45:56
45:56
Smutný fantsticky naservíroval míček Lazárkovi a ten posílá domácí do vedení.
44:00
Smutný obětavě blokuje střelu hostů.
43:16
Kopta nepochopitelně netrefil prázdnou branku.
42:26
Krob v oslabení pelášil na branku, ale míček se mu zamotal mezi nohama.
41:43
Branžovský nesouhlasí s výrokem sudího. Rozhodčí se však za svým rozhodnutím stojí a nařizuje volný úder pro Litvínov.
41:04
Vyloučen hráč #38 Martin Brhlík družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
41:04
Brhlík zesekal protihráče a jde si na dvě minuty odpočinout.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:07
Maxa přihrával na Kohoutka, který však balónek v předbrankovém prostoru netrefil.
38:39
Dušek mocně povzbuzuje svůj tým.
37:22
Müller nejdříve nepřesnou přihrávkou poslal Litvínov do protiútoku, ale následně míč vybojoval zpátky.
35:29
Kroňdák backhandem přestřelil branku.
34:12
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #9 Šimon Jakub Král (3:3).
34:12
Branžovský famózně přehrál obranu soupeře a vyrovnává stav utkání.
32:31
Kaprhál jen těsně neztečoval míček do Vávrovy svatyně.
31:45
Dušek posílal až příliš dlouhou přihrávku na Svatoše. Míček se tak vrací na hokejky Litvínova.
30:00
Utkání sleduje 16 diváků. Děkujeme.
28:41
Fejfar se protočil mezi třemi obránci Wizards a pálil na branku. Skóre se však nemění.
27:56
Dušek se stihl vrátit, aby odvrátil průnik hostů.
27:24
Bouda neúspěšně dorážel střelu Lazárka.
26:12
Lazárkova střela sražena mimo tři tyče.
25:27
Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
24:27
Rozhodčí zvedají ruku a odkládají vyloučení Litvínova. Wizards tak hrají v dočasné přesilovce 6 na 5.
23:25
Maxa byl blízko ke skórování, ale střelu usměrnil pouze na břevno.
22:41
Kroňdák už poněkolikáté netrefil branku střelou z půlky.
20:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #66 Zdeněk Fanta (2:3).
19:19
Lázarek mířil přesně a vrací skóre do rovného stavu.
16:27
16:27
Podruhé se už Kohoutek nemýlí a snižuje stav utkání.
15:38
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #38 Jan Pokorný (0:2).
15:38
Sražená střela hostů končí za zády Vávry.
14:28
Vybíral vychytal Kohoutkovu střelu do prázdné brány.
13:41
Šanci Litvínova ukončil útočný faul.
12:32
Hosté málem zvýšili svůj náskok. Vávra podržel Wizards.
11:59
Lazárkovi přihrával Kronďák na střelu z první. Bez úspěchu.
10:32
Vyloučen hráč #68 Martin Dvořák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
10:32
Litvínov hrál v šesti a dává tak domácím šanci vyrovnat v přesilové hře.
10:17
Vávra zlikvidoval střelu Doležala.
08:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #43 Radek Fejfar, asistoval #99 Pavel Zeman (0:1).
07:49
Branžovský utekl obráncům a snažil se vsítit první branku zápasu. Ke smůle domácích těsně minul branku.
06:23
Maxa přihrával zadovkou Kohoutkovi, který ale nedokázal obstřelit bránícího hráče.
05:02
Brhlík přesprintoval Doležala a zabránil tak šanci Litvínova.
04:13
Duškova střela odražena do rohu.
03:31
Rossi pálil do tyče.
03:08
Houda zfauloval Smutného a musí odevzdat míček domácím.
02:01
Branžovský šel po mantinelu do protiútoku, ale nezakončil.
01:35
Bouda si mále srazil do vlastní branky nához Litvínova.
00:51
Smutného střela sražena do autu.
00:01
Úvodní buly pro Litvínov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Jakub Zalubil, Jan Doležal, Pavel Zeman, Pavel Houda, Radek Fejfar
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Daniel Kronďák, Jan Dušek, Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob
00:00
Dobrý podvečer z pražských Kunratic. Vítáme Vás u 16. kola Národní ligy, ve kterém se střetne tým Wizards SO Praha 10 a SK Bivoj Litvínov. Wizards se zatím nacházejí na devátém místě s šestnácti body. Litvínov je s šesti body na posledním místě.