3:6
- : -
BUTCHIS

Panthers Praha - BUTCHIS 5:13
18. Michael Kočandrle, 22. Michael Kočandrle, 42. Michael Kočandrle, 47. Michael Kočandrle, 58. Jaroslav Petrák - 6. Jakub Černý, 10. Petr Novotný, 17. Jakub Pecha, 24. Erik Papež, 31. Šimon Pavlíček, 34. Matyáš Kalina, 35. Jakub Pecha, 41. Jakub Pecha, 43. Filip Rulíšek, 52. Adam Drastich, 58. Jakub Černý, 59. Štěpán Čejka, 60. Jakub Černý; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 80; zásahy brankářů: Martin Hruška 17 - Jan Hlinák 20; po třetinách: 1:3, 1:4, 3:6;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Soupeř vyhrál zaslouženě. Je to pro nás velká facka, kterou musíme vstřebat a namotivovat se z ní. Máme před sebou ještě velký kus práce, abychom byli lepší, až se znovu potkáme. Děkujeme fanouškům za podporu až do samotného konce a omlouváme se za náš výkon.
Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér):
Dnes velmi povedený výkon, spokojenost jak s předvedenou hrou, tak výsledkem. Daří se nám přenášet do hry prvky, které dlouhodobě trénujeme a to i proti velmi kvalitnímu soupeři. Nebylo to bez chyb, především se musíme vyvarovat zbytečných vyloučení, které soupeř dokázal potrestat.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:59
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #77 Jakub Pecha (5:13).
58:09
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka bez asistence (5:12).
57:56
57:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:10).
55:14
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
51:59
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (4:10).
47:55
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
46:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #77 Jaroslav Petrák (4:9).
45:10
Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování hokejky.
42:33
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:9).
42:14
Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
41:16
40:22
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:8).
34:08
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (2:7).
33:02
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #73 Filip Rulíšek (2:6).
32:58
Vyloučen hráč #9 Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:49
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #97 Štěpán Novák (2:5).
23:08
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #13 Matěj Kolář (2:4).
21:35
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:56
Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #73 Dominik Hudec (1:3).
16:12
09:59
Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
09:17
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #16 Šimon Pavlíček (0:2).
06:22
Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #99 Jakub Černý.
05:59
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Tomáš Vondruška, Jakub Pecha, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Michal Sládek, Lukáš Pokorný, Marco Lombino, Jan Waldhauser