2:2
3:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:7
6. Daniel Goll, 37. Jakub Doutnáč, 40. Sebastian Jakob, 48. Ondřej Špalek, 51. Daniel Goll, 60. Ondřej Špalek - 6. Tomáš Vávra, 11. Tomáš Vávra, 16. Ondřej Kalát, 36. Robert Štipka, 38. Mikuláš Plášek, 46. Mikuláš Plášek, 60. Robert Štipka; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 32 - Josef Bína 30; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:2;
Komentář domácích Bajer Martin (Trenér):
Vyrovnaný zápas, příště se musíme vyvarovat zbytečných vyloučení a proměňovat šance. Děkuji Traverze za utkání.
Komentář hostů Chlumský Marek (Trenér):
Komentář trenéra hostů (Chlumský): Orka měla mnohem více ze hry a byla nebezpečnější. Jejich krosové přihrávky nekončily gólem jenom díky blokům a zákrokům golmana. Naopak Traverza efektivně zakončila většinu svých breaků. Děkujeme divákům a soupeřům.
60:00
Střely ve 3. části: 17:22
60:00
59:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (6:7).
59:13
Timeout ASK Orka Čelákovice
59:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #27 Radim Fořt (5:7).
58:45
Orka v oslabení tlačí Traverzu
58:02
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
50:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #89 Václav Kramel (5:6).
50:23
Střelu Orky braankář vy ráží přímo do hole Daniela Golla a proměňuje
47:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #29 Jan Sedlák (4:6).
45:34
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #34 Walter Schubert (3:6).
43:30
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #4 Tomáš Vávra.
39:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #26 Michal Němeček (3:5).
39:26
Po rozehře v rohu náhrou na velké brankoviště proměňuje orka střelou z první
39:23
Zblokovaná střela Orky končí za mantinelem
37:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek bez asistence (2:5).
37:34
Orka v přechodu do předu ztrácí míč a je ihned potrestána gólem
36:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #12 Daniel Goll (2:4).
36:19
Krásná trefa Orky z velkého brankoviště do levé šibenice
35:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #34 Walter Schubert (1:4).
33:40
Brankář Traverzy vyráží rukou sřelu za bránu
31:52
Orka úspěšně odbránila další oslabení. Ke koci oslabení málem skórovala po Čápově úprku na branku
30:50
Sřela Mukařova končí v rukou brankaře
29:52
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:50
Pokus o zpracování vysokého míče před brankou Mukařova končí kontaktem útočníka a brankáře. Mukařov rozehrá do své brány
25:18
Traverza nahazuje míč do útoku, křídlo si sbíhá na střed, tělem zpracovává a doklepá za záda brankáře
20:26
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:10
Křídlo Orky drží míč v souboji za brankou Mukařova. Vyhazuje míč na mantinel a střela končí v bloku
17:17
Po zblokované rozehře se Orka dostala do útoku, střelu blokuje obránce
15:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #51 Marek Chlumský (1:3).
15:12
Mukařov překonává brankáře střelou od mantinelu
13:25
Václav Kramel (Orka) střílí ze středu z polviny hřiště a střela jde těsně vedle branky nad úroveň kolen brankaře
12:58
Mukařov rozehrává na útočné polovině a ze střely z otočky trefuje tyčku
11:35
Po přehození vytaženého napadajícího útoku Orky přechází Mukařov přes obranu a skóruje
10:42
Orka úspěšně ubránila oslabení
10:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #4 Tomáš Vávra, asistoval #24 Marek Šmíd (1:2).
10:00
Mukařov drží Orku na třetině hřiště
08:42
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
07:46
Orka rozehrává na polovině a jde do ofensivy
05:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #8 Jakub Doutnáč (1:1).
05:57
Po zblokovaném výhozu Mukařova Orka skóruje
05:12
05:12
Po rozehrávce Mukařova na vlastní polovině posílají přihrávku po mantinelu a proměňují střelu.
03:40
V čistém souboji na mantinelu vylétá hůl bránícího Mukařova do vzduchu.
03:12
Mukařov zahajuje ofensivu
01:50
Orka je na míčku a rozehrává útok
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jáchym Syrovátko, Petr Heřmanský, Radim Fořt, Robert Štipka, Mikuláš Plášek
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Daniel Goll, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Ondřej Tichý, Jakub Čáp