2:2
1:1
- : -

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4
3. Štěpán Malý, 13. Martin Horn, 33. Martin Horn, 38. Jan Sattler, 44. Marek Chroustovský - 6. Martin Tvrdek, 24. Daniel Grulich, 25. Jan Mašát, 48. Filip Nevšímal; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Josef Kubát; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 14 - Tomáš Heimerle 21; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1;
Komentář domácích:
Dnes jsme odehráli velmi těžké utkání, celý zápas byl vyrovnaný. V první třetině bych řekl, že jsme měli více šancí, které jsme neproměnili a naopak v druhé soupeř hrál tři přesilové hry a dostal se do zápasu a zbytek zápasu byl nahoru dolů. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a berem 3 body. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Smolka Jan (Vedoucí):
První třetina nebyla vůbec ideální. Zaspali jsme vstup a na konci třetiny nás soupeř dostal pod velký tlak. Jen díky brankářovi nebyl rozdíl vyšší. Do druhé třetiny jsme vstoupili lépe. Díky přesilovkám jsme se dostali do zápasů, ačkoliv jsme je nedokázali využít. Třetí třetina byla hodně o štěstí. Zápas jsme nedotáhli do konce vinou oslabení, které nám zhasilo šance na vyrovnání. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
59:57
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
59:57
Poslední tři vteřiny a hostí mají rozehrávku zpoza brány.
59:22
Vary to ted mají opravdu těžké hráč nastoupí 20 vteřin před koncem.
59:10
Ústí tlačí při přesilovce na Vary.
57:38
Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:24
Ústí v šesti kvůli vyloučeni protihráčů.
48:42
Domácí začli tlačit na svoje protihráče.
47:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #11 Michal Hůla (5:4).
47:08
Rozehrávka pro Vary.
43:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #95 Martin Horn (5:3).
43:51
Střela od Chroustovského jen tak tak prošla do sítě Hostů.
42:21
Třetí třetina je zatím hodně vyrovnaná.
40:00
40:00
Poslední třetina zahájena opětovně vyhranou buly pro Ústí.
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
38:54
Dobosz chytá střelu Mašáta.
38:30
Ústí připravuje poslední akci na bránu Varů.
37:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #63 Jan Dobosz (4:3).
37:14
Neskutečná střela Sattlera.
32:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn z trestného střílení (3:3).
32:33
Faul od Varů končí nájezdem pro Ústí který pojede Horn.
31:43
Ústečtí opět dostávají další dvou minutový trest kvůli opakovanému špatnému střidání.
30:35
Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
27:20
Domácí v plném počtu.
25:20
Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
25:00
Vary se na druhou třetinu probral a hned ze začátku vstřelil 2 góly.
24:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #55 Ondřej Ančinec (2:3).
24:18
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
23:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Daniel Grulich, asistoval #10 Jan Mašát (2:2).
19:59
1.třetina ukončena za stavu 2:1 pro Ústí.
19:30
Huber trefuje spojnici.
18:02
Domácí opět kombinují na straně soupeře.
14:07
Dobosz neskutečný zákrok
12:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #50 Jan Tůma (2:1).
11:12
Ústí opět tvoří tlak před bránou Varů.
09:03
07:47
Domácí se i přes oslabení drží na balónku.
07:03
Vyloučen hráč #20 Jaroslav Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
06:51
Polákovi střela nevyšla.
05:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #91 Jiří Šťovíček (1:1).
05:43
Samostatný únik Tvrdka zajistil Varům gól.
04:07
Vary jsou pod velkým tlakem.
02:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #73 Ondřej Hubka (1:0).
02:08
Nádherná přihrávka Nováka došla na Hubku ten jen posunul míček Malému a ten úžasně zakončil.
01:05
První střela letěla na branku Varů od Jana Sattlera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Jiří Šťovíček, Ondřej Kalach, Ondřej Ančinec, Martin Tvrdek, Jan Mašát
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Vít Friedl, Filip Šedivý, Jan Sattler, Jan Dobosz, Adam Závěrka