2:2
0:1
- : -

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 3:4
20. Jakub Wolf, 28. Martin Cupal, 29. David Štaier - 11. Jakub Langpaul, 21. Jakub Langpaul, 39. David Špaček, 54. David Špaček; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 4:9 + Nikolas Osifčin OS; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Filip Školník 15 - Josef Štach 8; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Dnes kvalitní utkání z naší strany. Dobré nastavení v hlavách. Plnění taktických pokynů. Pouze pokulháváme v zakončení, což nás bohužel stojí body. Děkuji soupeři divákům a hlavně hráčům za dnešní utkání.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Pokud jsme se zrovna soustředili na vlastní výkon, tak jsme byli lepším týmem na hřišti. Děkuji všem aktérům za zápas.
57:43
Vyloučen hráč #21 Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
53:24
Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
53:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:4).
52:55
Vyloučen hráč #9 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:55
Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
51:55
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
51:55
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
43:01
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
42:08
Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
38:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (3:3).
38:07
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
28:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier, asistoval #88 Jakub Wolf (3:2).
27:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #33 Radek Zezulka (2:2).
26:02
Vyloučen hráč #37 Filip Nerad družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
22:43
Hradec v přesilovce neskoroval
21:27
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
20:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #12 Daniel Kříž (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Jakub Wolf, asistoval #13 Adam Neuman (1:1).
18:24
Nerad mířil do pravého růžku, ale těsně minul
18:04
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
13:51
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
13:51
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:58
Neuman z první míří nad
11:26
Zápas se začíná pomalu vyhrocovat
10:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul bez asistence (0:1).