2:2
2:0
- : -

FBC Honey Badgers F-M - RH PIVING Ostrava 5:4
11. Vojtěch Gřundel, 19. Martin Nenička, 23. Michal Dombrovský, 26. Filip Machálek, 27. Lukáš Žurek - 5. Adam Zmrzlík, 5. Adam Zmrzlík, 15. Tomáš Malý, 19. Dan Hrbáček; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Dalibor Jekielek; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Patrik Plevák ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:0;
36:00
35:42
Vyloučen hráč #25 Dominik Špaček družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za držení.
35:42
Vyloučen hráč #92 Michal Dombrovský družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za hrubost.
35:01
Timeout RH PIVING Ostrava
28:48
Trestné střílení družstva FBC Honey Badgers F-M neproměnil #93 Radek Měrka.
26:20
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #15 Lukáš Žurek, asistoval #11 Václav Štrbák (5:4).
25:29
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #22 Filip Machálek, asistoval #11 Václav Štrbák (4:4).
24:53
Vyloučen hráč #33 Lukáš Teichmann družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
24:00
24:00
22:07
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #92 Michal Dombrovský, asistoval #11 Václav Štrbák (3:4).
20:49
Vyloučen hráč #10 Jiří Cigánek družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
19:28
Vyloučen hráč #15 Lukáš Žurek družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za hrubost.
18:47
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #16 Martin Nenička bez asistence (2:4).
18:27
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #4 Dan Hrbáček bez asistence (1:4).
17:47
Vyloučen hráč #8 Martin Losovský družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
17:23
Vyloučen hráč #8 Vít Korbáš družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
14:57
Vyloučen hráč #16 Adam Zmrzlík družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za hra vysokou nohou.
14:31
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #21 Tomáš Malý, asistoval #33 Lukáš Teichmann (1:3).
13:10
Vyloučen hráč #14 Daniel Cabiš družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:09
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #12 Vojtěch Gřundel, asistoval #22 Filip Machálek (1:2).
04:46
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #16 Adam Zmrzlík, asistoval #22 Jan Hodoň (0:2).
04:10
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #16 Adam Zmrzlík, asistoval #1 Patrik Plevák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Bartoš a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Lukáš Teichmann, Tomáš Malý, Dan Hrbáček, Jakub Čermák, Dominik Špaček
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Filip Machálek, Martin Nenička, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák