5:1
2:1
- : -

FBC Honey Badgers F-M - FK Gůfuň Nový Jičín 8:2
10. Lukáš Žurek, 16. Michal Dombrovský, 16. Vít Korbáš, 23. Vít Kahánek, 24. Daniel Cabiš, 24. Vít Kahánek, 28. Filip Machálek, 36. Vojtěch Gřundel - 18. Milan Němeček, 36. Oliver Rusev; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Andrej Krkoška ?; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:1;
36:00
35:26
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #12 Vojtěch Gřundel, asistoval #99 Michal Dombrovský (8:2).
35:04
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #97 Oliver Rusev, asistoval #7 Ondřej Bienek (7:2).
27:13
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #22 Filip Machálek bez asistence (7:1).
24:00
24:00
23:55
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #12 Vojtěch Gřundel (6:1).
23:24
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #14 Daniel Cabiš, asistoval #22 Filip Machálek (5:1).
22:00
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #11 Václav Štrbák (4:1).
20:50
Vyloučen hráč #16 Milan Němeček družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:42
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #16 Milan Němeček, asistoval #64 Vojtěch Hanzelka (3:1).
15:44
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #8 Vít Korbáš, asistoval #24 Vít Kahánek (3:0).
15:02
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #99 Michal Dombrovský, asistoval #12 Vojtěch Gřundel (2:0).
12:00
12:00
09:45
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #15 Lukáš Žurek, asistoval #24 Vít Kahánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Gůfuň Nový Jičín:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Filip Machálek, Martin Nenička, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák