0:0
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 3:4
9. Jiří Čížek, 13. Tobiáš Franc, 23. Matyáš Moller - 9. Jan Baštýn, 10. Vít Pešek, 17. Marek Weber, 34. Jiří Varta; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Patrik Urban 19 - Jindřich Bejm 22; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Tenhle zápas měl akorát rychlost a dostatek osobních soubojů. Hezké akce byly tak dvě, góly padaly po fatálech. My jsme v útočném pásmu byli neodvážní a čitelní. I přesto to byla pro náš mladý tým dobrá prověrka a určitě pro nás byl zápas přínosný. Díky za zápas.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Dnešní zápas byl taktickou bitvou a myslím si, že to bylo pěkné derby. Bohužel pro diváky takticky svázané od druhé třetiny, tudíž florbal nebyl moc aktivní a čekalo se na chyby. Zítra repete, které snad dopadne stejně. Děkuji všem kteří dorazili a podpořili nás
55:41
Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:07
Domácí v plném počtu
48:07
Vyloučen hráč #97 Tobiáš Franc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta, asistoval #4 Vít Pešek (3:4).
33:06
Střela Peška končí za Urbanem a FBC opět vede
31:35
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller z trestného střílení (3:3).
16:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber, asistoval #83 Václav Jankovec (2:3).
16:23
Hosté se po dalším rychlém protiútoku znovu dostávají do vedení
14:16
Baštýn střílí pouze do boční sítě
12:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #79 David Biněda (2:2).
12:08
Hezkou kombinaci domácích zakončil střelou Biněda, jeho pokus ale Bejm vyrazil. K dorážce se ale dostal Tobiáš Franc, který z dorážky vyrovnává na 2:2
09:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #69 Marek Weber (1:2).
09:39
A za minutu už hosté vedou. Po střele Webera se před brankou dostal k dorážce Pešek, který doklepnul balonek do branky
08:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn bez asistence (1:1).
08:37
Nejprve dostal domácí do vedení Čížek, na druhé straně ale už po 16 vteřinách utekl slávistické obraně do samostatného úniku Baštýn a vyrovnává
08:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek bez asistence (1:0).
04:00
Úvod zápasu zatím přinesl spíše boj e středu hřiště, moc šancí jsme zatím neviděli
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Jindřich Bejm; hráči v poli: Patrik Hájek, Jiří Varta, Václav Jankovec, Vít Pešek, Marek Weber
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Marek Fuchs, Adam Baxa, Jiří Čížek, Matyáš Moller, Michal Fuchs