1:2
0:1
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Panthers Praha 2:3p
19. Michaela Zmrzlá, 56. Valentýna Zerzánová - 43. Jolana Chládková, 55. Lucie Retová, 63. Anna Bartušková; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 9 - Kateřina Macounová 31; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Asistent trenéra):
Dnešní zápas byl o našem souboji s hostující gólmankou, která dnes pochytala nemožné. Na zápas jsme byli dobře připraveni jak takticky, tak fyzicky, ale nepodařilo se nám to přetavit ve vítězství. Pro nás jsou to ztracené body, které nám v konečném součtu mohou chybět, o to lépe se musíme připravit na další zápasy. Už příští čtvrtek nás čeká težká dohrávka s Ostravou, následují další zápasy v rychlém sledu, ale s tím se v dnešní covidové době nedá nic dělat. Gratulujeme soupeři k zisku bodů a přejeme klidnou cestu do Prahy.
Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér):
V dnešním zápase jsme si sáhli na dno. Soupeř jednoznačně lepší, ale dnes nám fungovala pevná obrana a skvěle chytající brankářka. Pro nás dnes skvělé 2 body do tabulky i pro sebevědomí. Děkuji pořadatelům za skvělou organizaci a soupeřům za fair play zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:43
62:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #40 Klára Schmiedová (2:3).
61:24
Domácí stále na míčku, ale zatím se jim nepovedlo ohrozit hostující branku.
60:53
Míček si drží olomoucké hráčky.
60:01
Začíná pětiminutové prodloužení. Jestli se ani v této části zápasu nerozodne, budou následovat samostatné nájezdy.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:4
60:00
59:00
Probíhá nám poslední minuta třetí třetiny.
56:52
Horčičková v dobré palebné pozici trefuje pouze spoluhráčku Mrázkovou.
55:28
Timeout Panthers Praha
55:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #19 Tereza Brančíková (2:2).
55:28
Přesně minutu od předchozího gólu Zerzánová dobrou střelou srovnává stav utkání na 2:2.
54:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (1:2).
54:28
Rázem je to úplně jinak, hosté z ničeho nic obrací stav utkání a dostávají se do vedení 2:1.
53:14
Domácí skupinka ultras doslova tlačí míček do brány, ale zatím neúspěšně.
50:55
Řeháková nedokázala trefit z poloviny prázdnou branku a Macounová si připisuje další vynikající zákrok.
49:32
Pokračujeme ve hře. Doufejme, že bude domácí hráčka v pořádku a zasáhne ještě do zápasu.
49:31
Zerzánová po střetu s protihráčkou končí za mantinelem a hra bude muset být na nějakou dobu přerušena.
48:30
Ševčíková po přihrávce Mrázkové nedokázala trefit branku.
45:05
Mrázková našla mezi kruhy Zerzánovou, která z otočky minula kasu.
44:45
Dobrá akce Zerzánové s Řehákovou, která končí sjetím balonku z čepele první jmenované.
42:32
Formánková měla na hokejce gól, ale ze samostatného úniku Hodulíkovou nepřekonala.
42:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Jolana Chládková, asistoval #68 Šárka Hromková (1:1).
42:11
Z nenápadné šance se hosté prosazují a srovnávají na 1:1.
41:14
Macounová opět neskutečným zákrokem likviduje pokus Pešavové.
40:00
40:00
Druhá třetina branku nepřinesla a stav je stále stejný - 1:0.
40:00
Střely ve 2. části: 12:3
40:00
38:51
Další zákrok Macounové, tentokrát proti Horčičkové.
38:21
Macounová výborně přečetla záměr Zerzánové, která šla v samostatném úniku do backhandového blafáku.
37:33
Brančíková z mezikruží pouze do Macounové.
36:40
Řeháková společně s Pešavovou potrápily obranu hostí, ale na branku to nestačilo.
36:08
Vyloučen hráč #31 Valentýna Zerzánová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:08
Panthers čeká další přesilová hra. Za katr putuje tentokrát Zerzánová, která se provinila nedovolenou vzdáleností.
34:49
Horčičková orazítkovala svou střelou tyč.
34:06
Saffertová mohla zametat do prázdné, ale míček netrefila.
32:35
Bartušková od modré nepropálila strážkyni svatyně domácích.
31:13
Hodulíková hledala uničovským nákopem Pešavovou, ale bez úspěchu.
30:48
Vyloučen hráč #81 Lada Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
28:13
Teď málo chybělo k tomu, aby se hráčky z Prahy radovaly. Míček byl několikrát tečován a pro domácí naštěstí minul branku.
27:39
Vaculová uklidnila hru a domácí hráčky budou mít prostor na rozehrávku.
26:22
Scénář druhé třetiny je velice podobný tomu z první periody. Olomouc tlačí na Pražanky, ale zatím se jim nepodařilo vsítit branku.
23:04
Zerzánová ve velké šanci neuspěla. Další zákrok pro Macounovou.
20:51
Druhou periodu začínají opět aktivněji domácí a Panthers jsou pod tlakem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:4
20:00
19:59
V posledních sekundách neuspěla gólově Hlaviznová ani Horčičková a stav utkání po první třetině je pro domácí hráčky příznivější - 1:0.
18:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Michaela Zmrzlá, asistoval #5 Eva Řeháková (1:0).
18:30
Zmrzlá zamířila přesně a dalekonosnou střelou otvírá gólový účet zápasu.
17:23
Hlaviznová to zkusila mezi betony, ale stejně jako její spoluhráčky, neúspěšně.
16:04
Mrázková dobře prošla přes dvě hráčky hostí, ale její střela byla opět zblokována.
14:11
Zerzánová vybídla Pešavovou ke skórování, ale druhá jmenovaná trefila pouze levou nohu dnes vynikající Macounové.
13:38
Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
13:14
Řeháková pálí pouze do bloku.
11:59
Olomoucké florbalistky doslova okupují branku hostů, ale zatím neúspěšně.
08:27
Pantherky toho zatím dnes moc nevymysleli a do obrany zvolily betonovou taktiku.
07:05
Horčičková dobře prošla přes Vlčkovou, ale následně míček ztratila.
06:55
Domácí ve velkém tlaku.
06:01
Macounová si připisuje dobrý zákrok proti střele Řehákové.
04:36
Oba týmy hrají vyčkávanou a hraje se bez větších šancí.
02:11
Domácím se nepovedla rozehrávka z rohu a na míček se dostávají hráčky z Prahy.
00:45
Domácí od začátku zápasu diktují tempo hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Adéla Vlčková, Agáta Saffertová, Anna Bartušková, Kateřina Formánková, Lucie Retová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Šárka Zhébalová, Sára Endlicherová, Klára Horčičková, Barbora Soušková, Tereza Hlaviznová
00:00
Vážení diváci, chtěl bych Vás přivítat z olomoucké haly UP u online textového přenosu v rámci dohrávky 14. kola 1. ligy juniorek mezi kluby FBS Olomouc a Panthers Praha.