4:2
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 7:3
3. Robert Petr Koudelka, 18. Jindřich Lego, 19. David Štantejský, 19. Robert Petr Koudelka, 27. David Štantejský, 34. Vojtěch Kulhavý, 39. Robert Petr Koudelka - 2. Ondřej Suchánek, 23. Vojtěch Petráň, 27. Matyáš Sabák; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 17 - Filip Vágner 9; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:0;
Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér):
Utkání proti pražskému rivalovi, perfektní obrana a do posledního detailu splněný game plan nás dovedl k vítezství! Je vidět, že i někteří naši starší žáci jsou schopni i v dorostenecké soutěži předvádět kvalitní výkony! Děkuji soupeři, rozhodčím a pořadatelům za zápas!
45:00
Střely ve 3. části: 13:9
45:00
38:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #25 Matěj Bezpalec (7:3).
36:06
Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
33:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý, asistoval #8 Matyáš Kýr (6:3).
26:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #88 Marek Navrátil (5:3).
26:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (4:3).
26:31
Ve hře se ukazuje hodně faulů.
22:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #94 Marek Urban (4:2).
22:22
Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
22:07
Chodov dominuje.
18:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #88 Marek Navrátil (4:1).
18:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (3:1).
17:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:1).
12:48
Vyloučen hráč #89 Matěj Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
12:05
Panthers hrajou v pěti.
10:04
Vyloučen hráč #22 Jakub Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
10:04
Chodov hraje přesilovku.
06:52
Ve hře se zatim nic neděje.
05:05
Vyloučen hráč #23 Tomáš Koptiš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:30
Hra je velmi vyrovnaná.
02:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (1:1).
01:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Matěj Bezpalec, David Štantejský, Robert Petr Koudelka, Marek Navrátil, Jindřich Lego