0:4
0:7
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - TJ Starý Harcov Liberec 0:18
2. Vojtěch Khaml, 3. Pavol Soroka, 3. Pavol Soroka, 5. Marek Rechtorovič, 7. Vojtěch Endler, 14. Tadeáš Parnahaj, 14. Vojtěch Endler, 19. Samuel Habětínek, 19. Pavol Soroka, 25. Vojtěch Khaml, 29. Tadeáš Parnahaj, 36. Vojtěch Khaml, 36. Pavel Novák, 40. Michal Hanuš, 40. Michal Hanuš, 40. Michal Hanuš, 42. Samuel Habětínek, 44. Pavol Soroka; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Šimon Šteinfest; vyloučení: 0:1 + Michal Hanuš 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohumil Šebestián ? - Rostislav Patočka ?; po třetinách: 0:7, 0:4, 0:7;
45:00
43:43
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka, asistoval #31 Vojtěch Khaml (0:18).
41:40
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #13 Samuel Habětínek, asistoval #5 Michal Hanuš (0:17).
39:45
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #5 Michal Hanuš, asistoval #12 Pavol Soroka (0:16).
39:32
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #5 Michal Hanuš, asistoval #13 Samuel Habětínek (0:15).
39:16
35:50
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #35 Pavel Novák, asistoval #22 Rostislav Patočka (0:13).
35:24
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #31 Vojtěch Khaml, asistoval #13 Samuel Habětínek (0:12).
30:00
30:00
28:35
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #11 Tadeáš Parnahaj, asistoval #3 Vojtěch Endler (0:11).
27:01
Vyloučen hráč #5 Michal Hanuš družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:22
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #31 Vojtěch Khaml, asistoval #11 Tadeáš Parnahaj (0:10).
18:41
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka bez asistence (0:9).
18:00
15:00
15:00
13:39
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #3 Vojtěch Endler, asistoval #11 Tadeáš Parnahaj (0:7).
13:21
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #11 Tadeáš Parnahaj bez asistence (0:6).
09:05
Vyloučen hráč #5 Michal Hanuš družstva TJ Starý Harcov Liberec na 5 minut za sekání.
06:03
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #3 Vojtěch Endler bez asistence (0:5).
04:15
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #10 Marek Rechtorovič, asistoval #12 Pavol Soroka (0:4).
02:13
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka, asistoval #5 Michal Hanuš (0:3).
02:04
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka, asistoval #3 Vojtěch Endler (0:2).
01:03
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Hnídek a Šimon Šteinfest.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Starý Harcov Liberec:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Bohumil Šebestián; hráči v poli: Dominik Lhoták, Jiří Drahoňovský, Matěj Barcal, Jáchym Mašek, Karel Kryštof Hauser