2:2
7:2
- : -

Florbal Ústí - Z.F.K. Petrovice 14:6
9. Jan Peška, 11. Vojtěch Esterka, 12. Ondřej Kawulok, 12. Jan Peška, 18. Tomáš Pšenička, 25. Dan Semerád, 35. Vojtěch Esterka, 42. Vojtěch Esterka, 44. Tomáš Pšenička, 47. Vladimír Trčka, 48. Vít Pavelka, 50. Dan Semerád, 55. Vladimír Trčka, 58. Jan Peška - 13. Lukáš Homola, 15. Filip Žák, 31. Daniel Flašar, 36. Petr Horák, 48. Petr Kašpar, 49. Filip Žák; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 222; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 14 - Maciej Bogdański 24; po třetinách: 5:2, 2:2, 7:2;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
58:40
Všimla jsem si že hráči hostí si z míčku dělají spíše fotbalový míč.
57:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #23 Tomáš Pšenička (14:6).
55:39
To bylo těsné, Dittrichu!
54:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #11 Ondřej Kawulok (13:6).
53:04
Vyloučen hráč #12 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
52:11
Myslím si, že dnes oba týmy předvádí dobré výkony.
50:48
Pšenička se strefuje přesně do těla Bogdańského.
49:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (12:6).
48:52
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #3 Filip Žák, asistoval #5 Ondřej Firda (11:6).
48:32
Dittrich se i po tom že mu dali hráči hostí gól hezky usmívá.
47:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #63 Jan Dobosz (11:5).
47:30
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #46 Tomáš Hořecký (10:5).
46:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #85 Lukáš Täuber (10:4).
46:32
Tauber se proletěl jako letadlo.
44:59
Strnad si s míčkem oběhl branku golmana hostí a pokusil se o střelu.
43:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #3 Jan Peška (9:4).
42:07
Máme tu hattrickový gól Esterky!
41:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #52 Martin Fuchsig (8:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:3
40:00
39:30
Kawulok překazil sehrávku hostí a ujímá se míčku.
38:35
Peška střílel přímo na bránu, ale bohužel se trefil těsně vedle.
37:33
Bogdańský málem srazil Pšeničku k zemi.
36:32
Pavelka dostal nahrávku od Strnada, hned se na něj seběhli dva hráči ale dokázal to ukočírovat.
35:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (7:4).
34:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #11 Ondřej Kawulok (7:3).
34:03
Esterka dokázal odehrát i ze země
33:22
Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
32:58
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #5 Ondřej Firda.
30:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #71 Petr Kašpar (6:3).
29:06
Pavelka totální tyčka!
27:23
Vyloučen hráč #34 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
27:15
Trčka nadějně nahrával Pšeničkovi ale hráč hostí tomu zabránil.
25:26
Semerád si tento gól střihl z prostředka hřiště.
24:57
24:20
Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:48
Trčka si oběhnul hráče a střílí na bránu, ale hráč hostí mu to svou nohou překazil.
22:27
Hráči domácích se vrhli na golmana hostí jako supi.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
18:59
Pavelka opět zasazuje tvrdou střelu do brankáře hostí.
17:17
16:11
Strnad se zahákl o nohu hráče hostí, ale ještě stihl rychle odehrát.
14:16
13:47
Semerád běžel s míčkem na bránu Bogdańského ale raději se stáhl za ni.
12:52
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #34 Lukáš Homola, asistoval #5 Ondřej Firda (4:1).
11:52
Peška vyběhl z trestné lavičky a ihned zasazuje gólovou střelu! Neskutečné.
11:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #30 Vojtěch Esterka (4:0).
11:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #52 Martin Fuchsig (3:0).
10:47
I přestože domácí hráči hrají většinu času v oslabení předvádí neskutečné výkony.
10:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #27 Dan Semerád (2:0).
10:25
Tauber dostal tvrdou ránu od Žáka, naštěstí se jen za bolavé místo chytl a hraje dál.
09:45
Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
08:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #33 Vít Pavelka (1:0).
06:30
Vyloučen hráč #28 Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
06:30
Na poprvé se sehrávka Pešky a Pavelky nezdařila, ale na druhý pokus z toho byl dobrý gól!