2:0
3:1
- : -

Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 6:2
1. Niki Kalábová, 15. Niki Kalábová, 21. Kateřina Macourková, 27. Eva Böhmová, 28. Natali Kalábová, 34. Pavla Sopuchová - 10. Nikol Wawrzinková, 30. Nikol Wawrzinková; rozhodčí: Adam Tietz - Vladimír Fišara; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Waloszková ? - Elen Herudková ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:1;
36:00
33:58
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
33:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Pavla Sopuchová, asistoval #6 Niki Kalábová (6:2).
29:32
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #69 Nikol Wawrzinková, asistoval #63 Adriana Pavelková (5:2).
29:32
Juchuuu Letka, dáme ještě další.
27:40
Další přesilovka pro Letku juchuuu
27:32
Vyloučen hráč #54 Pavla Sopuchová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra rukou.
27:28
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Natali Kalábová, asistoval #6 Niki Kalábová (5:1).
26:20
Letka pojďme, chce to další branku.
26:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #95 Eva Böhmová, asistoval #42 Bára Andrušková (4:1).
24:01
Máme tady poslední část, tak uvidíme, co přinese.
24:00
24:00
20:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #9 Natali Kalábová (3:1).
20:10
Havířov zvyšuje své skóre.
15:13
Vyloučen hráč #55 Marie Vandasová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
15:13
Máme tady přesilovku pro Letku, tak z toho snad něco bude.
15:00
Krásný zákrok na bránu domácí Válkové.
14:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #6 Niki Kalábová, asistoval #9 Natali Kalábová (2:1).
12:00
12:00
09:18
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #69 Nikol Wawrzinková bez asistence (1:1).
00:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Tietz a Vladimír Fišara.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Elen Herudková; hráči v poli: Anna Schiedková, Markéta Bolková, Adriana Pavelková, Nikol Wawrzinková, Karolína Válková
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Kateřina Macourková, Niki Kalábová, Natali Kalábová, Bára Andrušková, Pavla Sopuchová