1:3
2:2
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Torpedo Havířov 4:7
16. Daniel Senko, 21. Matěj Langr, 45. Štěpán Vácha, 54. Daniel Senko - 11. Alex Foltyn, 17. Václav Baláž, 21. Jan Warcholek, 31. Tomasz Grycz, 39. Jan Warcholek, 57. Alex Foltyn, 59. Tomasz Grycz; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2 + Matyáš Kronovetr OS:2; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Matěj Marian 20 - Jakub Starzyk 12; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:2;
Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér):
Je konec. Do posledního zápasu jsme bojovali a sahali po postupu. Je to hořký konec zejména pro náš ročník 03, který v mládeži končí. Chtěl bych jim za jejich výkony poděkovat a věřím, že budou všichni v klubech FG pokračovat.
Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na sezoně podíleli, ať už to byli rodiče, pomocníci při pořádání, hráči na střídáky, hráči základního kádru nebo starťácký dorost. Věřím, že jsme si odnesli nejen zkušenosti, ale i zážitky, na které můžeme vzpomínat. Díky!
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Vedoucí):
Myslím si, že zápas odpovídal boji o play-off a snesl určité parametry. Před sezónou bychom byli v otázce play-off velmi obezřetní. Kvalitní práce, nejen co se týče florbalové stránky, náš mladý tým dostala do další části sezóny a my už se těšíme na soupeře. Co se juniorů týče, modrobílý Havířov bude hrát žlutočerné play-off. Děkuji soupeři za zápas a zdravím Kožucha.
60:00
Střely ve 3. části: 4:11
60:00
59:59
Vyloučen hráč #27 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:59
Vyloučen hráč #27 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice - osobní trest.
58:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #98 Petr Buják (4:7).
57:52
Zde se hraje o všechno. Start to zkouší v 6.
56:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Alex Foltyn, asistoval #52 Tomasz Grycz (4:6).
55:08
Vyloučen hráč #83 Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
54:01
Není všem dnům konec! Daniel Senko dělovou ránou snižuje na 4:5.
53:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko bez asistence (4:5).
50:09
Hra je vyostřená jak břitva.
44:19
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #96 Ondřej Peterka.
44:19
Ondřej Peterka nepřekonal golmana Torpéda.
44:16
BUM! Start snižuje.
44:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #99 Matěj Langr (3:5).
43:36
Překročili jsme magickou hranici 20 diváků, děkujeme za vaší podporu.<3
42:51
Perfektní vzdušná kontrola balonu od Antonína Mužíka.
40:37
Pořadatelský stolek byl málem poškozen tvrdým soubojem hráčů. Pořadatelé jsou naštěstí v pořádku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:8
40:00
39:30
Hra v šíleném tempu a šance všude, kam se oko podívá, ale Start stále nezvládl vsítit třetí gól.
38:45
Start neproměnuje další šance.
38:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #13 David Křižák (2:5).
34:36
Situace pro Start je momentálně bídná.
30:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #66 Alex Foltyn (2:4).
29:17
Duel dvou klubů bojujících o playoff je zatím podobný jízdě na horské dráze.
28:06
Hra nahoru dolu, vzduchem létají hokejky a na hřišti je chaos.
26:22
Teplická legenda Petr Šimon děsí obranu Torpéda.
25:21
Havíři úspěšně odbránili přesilovou hru Kunratic.
23:02
Vyloučen hráč #57 Tobiáš Zipser družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
22:28
Štěpec zůstává ležet na zemi, doufejme, že je v pořádku.
20:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #99 Matěj Langr, asistoval #83 Štěpán Vácha (2:3).
20:45
Rychlá výměna branek na obou stranách nám posouvá stav na 2:3.
20:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #78 Petr Vojkůvka (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
18:22
Petr Šimon zkusil vsítit branku pomocí tenisového úderu, ale hrozivě minul.
16:43
Jedna střela na bližší stačila a torpéda opět ve vedení.
16:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Václav Baláž bez asistence (1:2).
16:25
Kunratice ochutnali a mají hlad.
15:49
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (1:1).
15:49
Senko instantně využívá přesilovku po krásné střele na bližší teploměr.
15:38
Vyloučen hráč #26 Václav Baláž družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:06
Atmosféra v první třetině začíná houstnout.
12:35
Langr nestačil na krásný pas z obrany.
10:55
Růženský nakonec nezvládl dorazit míček do havířské brány.
10:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Alex Foltyn, asistoval #47 Martin Buják (0:1).
08:18
Tomáš Kuzma vzbuzuje respekt až k pořadatelskému stolku.
05:58
Bratrská obrana Kuzma-Kuzma zatím solidní.
05:32
Langr maká v útoku.
03:34
Senko pálil do skoro prázdné brány, ale trefil nohu brankáře.
02:25
Kuzma poslal Růženského do velké šance před bránu, ta je ale přerušena obráncem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Samuel Řezáč, Tobiáš Zipser, Alex Foltyn, Tomasz Grycz, Martin Buják
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Matěj Marian; hráči v poli: Daniel Senko, David Kolář, Matyáš Kronovetr, David Weigner, Ondřej Peterka