2:3
3:3
0:0

SK Domaslavice - FBC ORCA KRNOV 7:8pn
7. Vojtěch Peterek, 20. Vojtěch Peterek, 24. Jan Szmek, 30. Filip Górny, 44. Martin Chmiel, 47. Jakub Čechal, 54. Filip Górny - 4. Filip Svoboda, 25. Jaromír Filip, 29. Jaromír Filip, 34. Dominik Menzel, 49. Jaromír Filip, 51. Jaromír Filip, 59. Ondřej Miškov, N Jaromír Filip; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Jirgl 16, Patrik Szczypka 2 - René Frydrych 25; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:3, 0:0;
Komentář domácích Fikoczek Petr (Vedoucí):
Během vánočního období jsme si udělali trojkový turnaj, který jsme potřebovali k psychické vzpruze, protože po zlínském výprasku to bylo hodně depresivní. Když jsme přečkali úvodních deset minut, zápas se vyrovnal, neobvykle se hrálo nahoru dolů a ta remíza je nakonec odpovídající. Soupeři, rozhodčím děkujeme a přejeme v novém roce hlavně zdraví.
Komentář hostů Lhoťan Štěpán (Trenér):
Šancí bylo na 15 golů, bohužel to tam nepadalo. Přijeli jsme pro vítězství, to máme i když jen za dva body. Děkujeme soupeři za dobrý zápas, ať se daří po zbytku sezóny.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč #22 Ondřej Miškov a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Domaslavice hráč #27 Vojtěch Peterek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč #91 Jaromír Filip a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva SK Domaslavice hráč #55 David Beneš , ale gól nevstřelil.
58:03
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #97 Filip Svoboda (7:7).
55:34
Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
54:11
Vyloučen hráč #2 Jakub Čechal družstva SK Domaslavice na 2 minuty za držení.
53:06
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #44 Filip Górny, asistoval #7 Adam Langer (7:6).
50:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (6:6).
48:34
46:57
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #2 Jakub Čechal, asistoval #55 David Beneš (6:4).
43:55
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #83 Martin Chmiel, asistoval #44 Filip Górny (5:4).
42:18
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:11
40:00
33:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #96 Štěpán Čevela (4:4).
29:35
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #44 Filip Górny, asistoval #66 Lukáš Křivánek (4:3).
28:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (3:3).
24:49
23:12
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #8 Jan Szmek, asistoval #66 Lukáš Křivánek (3:1).
20:23
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:13
20:00
19:43
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (2:1).
14:28
Vyloučen hráč #28 Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za vražení zády.
11:16
Vyloučen hráč #15 Lukáš Skulina družstva SK Domaslavice na 2 minuty za držení.
06:00
03:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #22 Ondřej Miškov (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Filip Svoboda, Adam Blaho, Štěpán Lhoťan, Ondřej Miškov, Jaromír Filip
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: Lukáš Skulina, David Beneš, Adam Langer, Vojtěch Peterek, Martin Chmiel