2:0
3:4
- : -

FBC MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 8:5
17. Matěj Ševčík, 18. Matěj Porvol, 19. Matěj Ševčík, 23. Michal Bělaška, 33. Lukáš Raška, 44. Michal Hrabica, 52. Tobiáš Pavliš, 60. Lukáš Raška - 8. Radek Jantoš, 46. Vojtěch Šimík, 47. Lukáš Louda, 52. Lukáš Raška, 60. Adam Krmášek; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2 + Ondřej Kowalik 5:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Václav Raška 22 - Vít Brož 21; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:4;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Zasloužená výhra. Zúročili jsme práci přes Vánoční svátky. Chci vyzdvihnout naše fanoušky, kteří nás povzbudili, když jsme to nejvíc potřebovali. Teď nás čekají tři ještě těžší zápasy, jdeme se na ně připravit. Hodně zdraví přejeme Porvimu.
Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér):
Dnes to byl od nás necelých 50 minut totální fekal a hnus. Neběhali jsme. Nebojovali jsme a mysleli jsme si, že to přijde samo. Posledních cca 10 až 11 minut nakonci jsme hrali už, tak jak umíme, ale to opravdu nestačí na výhru. O střelecké nemohoucnosti se ani nebudu bavit. Musíme se nad sebou hodně rychle zamyslet a vzpamatovat se jinak máme za 7 zápasu konec sezóny a to je holý fakt, kteři si asi u nás někteří vůbec neuvědomují.
59:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Adam Krmášek bez asistence (8:5).
59:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #8 Ondřej Foldyna (8:4).
59:36
Přerov obětavě brání a těží ze zisku míčku gólem do prázdné.
58:50
Vyloučen hráč #7 Radim Klimecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
57:03
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
57:03
Orlová jde do šesti.
56:06
Je to boj s tvrdými souboji. Emoce na obou stranách.
52:52
Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil #7 Radek Jantoš.
51:52
Vlastní branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška (7:4).
51:52
Orlová kontruje. Nadvakrát, ale gól - nakonec vlastní.
51:07
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #37 Šimon Váhala (7:3).
51:07
Úspěšná kombinace Přerova končí křižnou přihrávkou a přesným zakončením.
48:10
Matěj Porvol už je v autě a odjíždí na rentgen. Po zákroku za brankou ve 2. třetině ležel dlouho otřesen.
46:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #17 Denis Smilovský (6:3).
45:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #10 Lukáš Milerský (6:2).
43:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #14 Matěj Ševčík (6:1).
43:30
Obléhání branky domácích zatím bez úspěchu.
39:15
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 5 minut za hrubost.
36:10
Orlová se začíná vytahovat více dopředu. Zatím bez vyložené šance.
33:08
Opět šance, vybojovaný míček a střela do brankáře Orlové.
32:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška bez asistence (5:1).
32:29
Sprint přes celé hřiště po pravé straně a vydařená střela do víka. Pěkná individuální akce Lukáše.
31:42
Orlová trefuje boční část branky střelou "jednoručkou".
29:10
Orlová měla šanci, ale postavení v brankovišti přerušilo hru.
28:12
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:25
Přerov nepolevuje a neustále se pohybuje v útočném pásmu, střílí.
25:20
Klimecký vystihl rozehrávku a z otočky střílí těsně vedle.
24:10
Hostující brankář kryje střelu zblízka. A za chvíli podruhé. Přerov je zatím stále v tlaku a ohrožuje Orlovou.
23:29
Několik nepřesností na obou stranách a z toho pološance.
22:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:1).
21:09
Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
18:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (3:1).
17:50
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #77 Lukáš Chuděj (2:1).
16:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík bez asistence (1:1).
16:50
To už musí skončit gólem. Tolik šancí.
12:28
Několik šancí Přerova. Stále bez gólu.
10:49
Matěj Ševčík individuálně kouzlil, ale po ztrátě soupeř nastřelil břevno. Za chvíli další freestyle Přerova. Pohledný rychlý zápas.
10:01
Na obou stranách pokusy o freestyle. Bez gólu.
08:14
Pěkná šance domácích, střela zblízka. Brankař byl pozorný.
07:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš bez asistence (0:1).
07:12
Orlová střílí gól. Střelu z poloviny hřiště brankař domácích neviděl.
06:40
Napadání domácích se vyplácí. Po získaném míčku střílí Kavka nad.
04:15
Domácí se tlačí do zakončení, Kily střílí do brankáře.
01:00
Úvodní break domácích byl zakončen střelou do brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Jan Lukáš, Lukáš Louda, Adam Kučera, Vojtěch Šimík, Filip Matějka
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Matěj Porvol, Michal Bělaška, Lukáš Chuděj, Maxim Šefčík