4:0
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 13:2
5. Jakub Mikeš, 18. Michael Kolínský, 20. Jakub Mikeš, 20. Matěj Prčík, 22. Michael Kolínský, 27. Pavel Šebelle, 29. Michael Kolínský, 34. Pavel Šebelle, 40. Filip Trkovský, 46. Daniel Špírek, 51. Pavel Šebelle, 55. Daniel Špírek, 57. Vojtěch Šanda - 26. Jakub Mikeš, 27. Dominik Konopa; rozhodčí: Tomáš Čekan - Jan Dušek; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 32 - Jan Vališ 17, František Novák 28; po třetinách: 4:0, 5:2, 4:0;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Z naší strany vlažnější začátek po delší pauze a po zranění se nám lehce rozhodila sestava a trvalo nám, než jsme se dostali do větší pohody. Po dobrém závěru první třetiny jsme odskočili a pevně převzali otěže utkání. Těším se na utkání za týden proti Strakonicím a následně Plzni, kde soupeři chtějí hrát florbal a tuší co znamená hrát agresivně, ale čistě. Kluci z FA nás dnes chtěli pouze "udolat".
Komentář hostů Novotný Jan (Trenér):
Pěkný zápas, pěkné tempo, ale nereálně to držet když máme jen 2 lajny. Rozhodl konec 1. třetiny ve kterém se projevila naše nezkušenost a naivnost. Otáčet zápas s Pískem, když máme 16 omluvených hráčů, je sci-fi. Těšíme se na další utkání. Takovéto zápasy jsou dobrá zkušenost, kterou zúročíme za rok v regionální lize.
60:00
Střely ve 3. části: 20:9
60:00
56:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #4 Václav Staněk (13:2).
54:21
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #43 Filip Trkovský (12:2).
50:25
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #48 Jakub Mikeš (11:2).
48:36
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
46:23
Tempo hry se opět navyšuje
45:55
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #19 Pavel Šebelle (10:2).
43:32
Do třetí třetiny jdeme s větším klidem než do zbývajících dvou, tak uvidíme, jak se to vyvine
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 19:13
40:00
39:08
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #15 Ondřej Štěpán (9:2).
37:38
Atmosfera by se dala opět krájet
37:17
Vyloučen hráč #81 Václav Mikoláš družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
32:01
Vyloučen hráč #23 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
30:34
Vyloučen hráč #23 Ondřej Mixan družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost.
30:34
Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:25
Písek je na koni a využívá toho i v koncovce, stav utkání je 7:2
28:45
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #42 Vojtěch Šanda (7:2).
28:45
Střídání brankáře. Nový brankář #55 František Novák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
27:48
26:56
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #80 Dominik Konopa bez asistence (6:2).
26:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #23 Ondřej Mixan (6:1).
25:16
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš (5:1).
22:57
Krásný zákrok Vlasty Dvořáka po velmi prudké střele jednoho z budějovických útočníků
22:06
Krásný gol Kolíňáka, který společně s Kubou Mikešem bodově září
21:56
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #48 Jakub Mikeš (5:0).
19:56
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #15 Ondřej Štěpán (4:0).
19:56
Písek se docela urval a jde do vedení o čtyři goly
19:49
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #5 Michael Kolínský (3:0).