2:2
3:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC ROKYCANY 10:5
1. Lukáš Trojáček, 5. David Kolář, 6. Lukáš Trojáček, 9. Lukáš Trojáček, 16. Adam Černý, 30. Lukáš Trojáček, 40. Jan Loskot, 53. Adam Černý, 58. Václav Strouhal, 60. Daniel Hrůza - 3. Jiří Levý, 5. Denis Vitouš, 22. Ondřej Váně, 40. Jiří Levý, 44. David Kozelka; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 23 - Jan Barna 23; po třetinách: 5:2, 2:2, 3:1;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Kvalitní první třetina nám dneska pomohla zvládnout zápas. Soupeř se dostal v průběhu zapasu do hry a začal nám dělat víc problémů. Ve 3. třetině jsme udělali pár změn v sestavě a zlepšili hru co nám pomohlo k výhře. Děkuji soupeři za zápas a přeji štastnou cestu domů...
Komentář hostů Štván Martin (Trenér):
Začátek utkání byl z obou stran povánoční festival chyb, který symbolizoval divoký vstup do zápasu. Buhužel nás stále brzdí stejné věci - hromada chyb v rozehrávce, kterou dnes domácí ukázkově trestali, zbytečná vyloučení a neproměňování šancí. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #33 David Staněk (10:5).
57:13
Golem do prázdné branky Došwich definitivně zapisuje své vítězství.
57:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #9 Daniel Hrůza (9:5).
56:23
Timeout FBC ROKYCANY
56:15
Velké drama před domácí brankou neskončilo golem.
54:10
Na straně hostů je velká snaha o to změnit skore. Bohužel to už asi neprovedou.
52:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #60 David Kolář (8:5).
49:30
I přes pár chybiček, Došwich opět zvládl ustát oslabení.
47:27
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
45:05
Nepříjemná střela před domácí bránou. Ta naštěstí letěla mimo.
43:32
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #25 Martin Fiala (7:5).
43:23
Milevsko dnes většinou chybuje před svojí brankou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot bez asistence (7:4).
39:17
Pod velkým tlakem domácí dostávají nepěkný gol.
39:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #69 Michal Ernest (6:4).
36:43
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:59
Velmi dobře zahraná přesilovka domácích. Bohužel i přes velké šance nevstřelili gol.
32:55
Vyloučen hráč #51 Tomáš Holeček družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 Adam Černý (6:3).
28:03
Skvěle zvládnuté oslabení domácích.
25:58
Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
23:40
Nebezpečná rozehrávka před domácí brankou. Míček naštěstí skončil daleko za bránou.
23:00
Domácí zvolili výbornou taktiku při rozehrávce, bohužel nebyla úspěšná.
21:31
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #25 Martin Fiala (5:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
18:30
Zatím velmi napínavá a vyrovnaná hra. Hostům se avšak nedaří dohnat obrovský náskok domácích.
17:56
17:34
Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:2).
10:05
Kapitán domácích střílí těsně vedle branky mimo hřiště.
08:38
Domácí i pod tlakem zakončují v soupeřově brance.
08:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #66 Jan Loskot (4:2).
05:39
04:55
Hosté opět dotahují náskok domácích.
04:54
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš bez asistence (2:2).
04:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (2:1).
02:19
Hosté se po krátkém šoku z rychlého golu otřásli a gol Milevsku oplatili.
02:18
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #10 Martin Štván (1:1).
00:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Martin Štván, Vít Malý, Lukáš Bendek, Tomáš Holeček, Denis Vitouš
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Adam Černý, Lukáš Trojáček, Marek Čáp, David Kolář, Jan Loskot