4:1
3:2
- : -

FBC Mohelnice - FTC Vysoké Mýto  9:5
4. Josef Veselík, 18. Michal Vaněk, 33. Matěj Bizek, 34. Adam Navrátil, 34. Josef Veselík, 35. David Nejezchleba, 50. David Nejezchleba, 53. David Nejezchleba, 54. David Nejezchleba - 14. Lukáš Večeře, 16. Vojtěch Pavlák, 39. Libor Knypl, 44. Tomáš Novotný, 53. Petr Lesák; rozhodčí: Daniel Tichý - Tomáš Hruška; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Hampl 26 - Václav Musel 17; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:2;
Komentář domácích Šincl Jiří (Vedoucí):
No nic, co říct, doma stále 100%. Na soupeře jsme se v týdnu dobře připravili a dnes nás ničím nezaskočil. První polovinu zápasu to však bylo vyrovnané bojovné utkání, od druhé poloviny jsme zápas kontrolovali a kvalitním poctivým výkonem jsme si dokráčeli pro další tři body. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
Komentář hostů Večeře Jindřich (Vedoucí):
Ke 3 bodům, které jsme dnes do Mohelnice dovezli chyběl už jen zlatý podnos. Tím nijak nesnižuji výkon domácího týmu, vítězství hráčů Mohelnice bylo zasloužené. Co se týká 3 našich vyloučení za nesportovní chování, tak se hluboce stydím, budeme muset zajet na školení do Olomouce, tam je to evidentně samý Mirek Dušín.
60:00
Střely ve 3. části: 7:15
60:00
59:59
Ve třetí třetině byla opět lepším týmem Mohelnice a zaslouženě si nehává tři body doma.
59:21
Mohelnice už má na hřišti tým juniorů a v poklidu dohrává.
57:18
Štefko "Bubák" Bubela se jen podíval na hřistě a už motá celý kádr hostí.
53:48
Pudil obehrál dva hráče, pak opět naznačil střelu a našel volného Nejezchlebu, který z jedničky míří přesně.
53:47
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #46 Tomáš Pudil (9:5).
53:00
Dnešní utkání sleduje 70 diváků, děkujeme.
52:23
Novák našel na středu hřiště volného Lesáka, ten pomalu ani nemohl minout.
52:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #10 Vojtěch Novák (8:5).
52:08
Nejezchleba se vytočil u mantinelu a nějakým způsobem jeho střela končí v síti. Diváci hází do hřiště kšiltovky k oslavě jeho hattricku.
52:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #96 Tomáš Novotný (8:4).
49:57
Pudil na středu hřiště naznačil střelu, nahrál Nejezchlebovi a ten ze zátahu mířil přesně.
49:56
48:45
Weiss poslal tři útočníky hostů na párek, následně nahrál Zachovi, ten však ze zátahu přestřeluje.
45:06
Veselík z jedničky míjí branku.
44:10
Novák ve snaze trefit míček sekl gólmana. Rozhodčí ho potrestal dvou-minutovým trestem.
44:09
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
43:42
Vlastní branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný (6:4).
43:42
Unzeitig krásně z voleje, jehu střelu ještě tečoval mohelnický obránce. Mýto se vítězství jen tak nevzdá.
40:41
Knypl šel v situaci 3 na 2, oba obránci si obsadili křídelniky. Jeho střela však nestačila na mohelnického brankáře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:59
V druhé třetině byla lepší Mohelnice, ale Mýto se jistě tak lehce nedá. Třetí třetina bude určitě vyrovnaná.
38:25
Knypl se vytočil u mantinelu a našel ukázkou mezeru mezi hráči, kde zamířil přesně k přední tyči.
38:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (6:3).
37:00
Hostující celek začíná čím dál tím víc chybovat.
34:08
Nejezchleba místo kličky míček pomalu poslal pod gólmana. Skóre je nyní 6:2 a Vysoké Mýto se dostává silně pod tlak.
34:07
33:57
Osekaný Zach se nedal a šel si pro jistě pro gól.
33:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #45 Lukáš Zach (5:2).
33:19
33:18
Timeout FTC Vysoké Mýto
33:18
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #95 Michal Vaněk (4:2).
33:18
Rychlá kombinace dvou mohelnických hráču zakončená střelou příklepem končí v síti.
32:43
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #65 Tomáš Šalda (3:2).
32:43
Bizek se vytočil z rohu a individuální akci zakončil dělovkou pod víko.
31:10
Zápas se čím dál tím víc vyhrocuje, zápas bude ještě hodně dramatický. Nutno dodat, že rozhodčí řeší podle nás situaci nejlépe, jak jen můžou.
30:38
Pudil si ukázkově prohodil 2 obránce, jeho střela míří mimo.
28:35
Mohelnice si nepohlídala crossovku, Mýto však šanci nevyužilo.
27:14
Trenéři už se hádají. Tohle bude ještě hodně vyhrocený zápas.
23:40
Zachova točená dělovka končí na gólmanově ramení.
22:34
Vaňek si chtěl vzít míček od trenéra hostí, ten mu ale opakovaně odmítl míček dát. Tím na 2 minuty oslabil své družsvo.
22:33
Vyloučen hráč #17 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.
21:46
Na Unzeitigovu střelu z první byl Hampl připraven.
19:40
Nejezchleba sám před bránou, střela mu však sjela.
18:58
Pavlák se ocitl sám před bránou, ovšem míček letí těsně mimo.
17:20
Vaňek se ukázkově vytočil od mantinelu a vymetl pavučiny hostující branky.
17:19
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #88 Martin Kubíček (2:2).
16:32
Koubkova nahrávka před bránu končí v rukou brankáře.
15:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #5 Lukáš Večeře (1:2).
15:46
Akce Mýteckým 2 na 1 končí nekompromisně v bráně.
15:33
Ossendorf se ocitl sám před brankou, skákavý míček mu ale utekl.
14:40
Vaňek teď zachránil HAmpla před další střelou rychlým sprintem přes celé hřiště.
13:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Lukáš Večeře, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (1:1).
13:43
Hostující kombinace končí nechytatelnou střelou z mnatinelu pod rameno.
12:21
Domácí celek převážně kombinoval, přesilovku však nevyužil.
10:21
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
09:26
Rozhodčí opět drží ruku vzhůru, Mohelnice si zahraje další přesilovku.
07:34
Pavlákova střela z mantinelu skončila pod Hamplem. Ten chvíli míček hledal, nakonec ho ale za včasu našel.
06:08
Lesák ukázal rychlé nohy a dosprintoval až k bráně domácích. Na posledního Šaldu však nestačil.
03:21
Rychlá rozehrávka na Veselého, který se z první do prázdné brány nemýlil.
03:20
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #5 Štefan Bubela (1:0).
03:19
Mohelnice chtěla rozehrát, když Vaňásek míček odpálil pryč, Rozhodčí ho potrestal 2-minutovým trestem.

03:18
Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.
03:10
Hráči Mýta se snaží střílet spíše z dálky, mohelnický blok však úspěšný.
01:23
Hostující vešli do zápasu agresivně, Mohelnice se však nezalekla a drží si své tempo.
00:01
Vítáme vás u zápasu 15. kola Diviz D mezi domácí Mohelnicí a hosujícím Vysokým Mýtem. Přejeme příjemnou zábavu.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Jan Ossendorf, Lukáš Večeře, Vojtěch Pavlák, Libor Knypl
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Jakub Weiss, Tomáš Šalda, Lukáš Zach, Josef Veselík, Matěj Bizek