0:2
2:11
- : -

FbC Jazzmani Žatec - Florbal Sokolov 4:14
1. David Milyan, 1. Viktor Milyan, 44. David Milyan, 54. Štěpán Salvetr - 3. Aleš Hoch, 23. Jan Skopový, 35. Jan Šafránek, 42. Patrik Soukup, 43. Jan Skopový, 44. Patrik Soukup, 47. Štěpán Mosler, 50. Jan Hlavsa, 54. Jan Šafránek, 56. Patrik Soukup, 56. Petr Kleiner, 57. Štěpán Mosler, 57. Petr Kleiner, 59. Patrik Soukup; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Denis Ali 20 - Ondřej Heimerle 15; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:11;
Komentář domácích Votava Tomáš (Trenér):
První minuta byla z říše snů. Krásně rozehraný zápas a hned od začátku jsme vedli 2:0. To bylo ze žatecké hry vše. Jazzmani se složili jako rozházené sirky. Sokolov zaslouženě vyhrál.
Komentář hostů Stejskal Jakub (Trenér):
Komentář trenéra hostů Jakuba Stejskala:
Zápas definitivně rozhodla třetí třetina, kdy hosté naplno zapli a nakonec urvali jednoznačné tři body.
60:00
Střely ve 3. části: 8:17
60:00
58:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #16 Štěpán Mosler (4:14).
56:27
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #30 Jan Šafránek (4:13).
56:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #42 Jan Skopový (4:12).
55:51
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #61 Jan Cabal (4:11).
55:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup z trestného střílení (4:10).
53:21
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #44 Štěpán Salvetr, asistoval #72 Jan Čermák (4:9).
53:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #41 Aleš Hoch (3:9).
49:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #8 Patrik Soukup (3:8).
49:13
Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra rukou.
46:27
Vyloučen hráč #14 David Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:23
43:22
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 David Milyan, asistoval #15 Ondřej Hanuš (3:6).
43:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #99 Petr Kleiner (2:6).
42:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #42 Jan Skopový, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:5).
41:00
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #7 Jakub Stejskal (2:4).
40:13
Vyloučen hráč #87 Michael Muselík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra rukou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:10
40:00
34:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:3).
27:12
Vyloučen hráč #61 Jan Cabal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
22:16
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
18:25
Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:18
Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost.
02:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #61 Jan Cabal (2:1).
00:40
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #14 David Milyan (2:0).
00:36
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 David Milyan bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Jan Šafránek, Štěpán Mosler, Jan Skopový
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Ondřej Hanuš, Petr Havlík, Tomáš Kučera, Jan Čermák, Michael Muselík