1:3
4:4
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBŠ ATT Gorily Plzeň 9:7
4. Filip Štědrý, 16. Pavel Šimeček, 17. Jiří Sloup, 19. Adam Stejskal, 34. Filip Štědrý, 45. Pavel Šimeček, 47. Jan Huleš, 48. Jan Žák, 49. Patrik Med - 27. Marek Osvald, 28. Jan Šobotník, 29. Marek Osvald, 44. Kryštof Lehečka, 47. Jiří Lukasch, 50. Ondřej Hlinovský, 52. Kryštof Lehečka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 276; zásahy brankářů: Jiří Cisler 13 - Filip Šik 21; po třetinách: 4:0, 1:3, 4:4;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Výhra v derby se počítá! Přesto jsme si to několikrát zkomplikovali a drželi jsme tím soupeře dlouho ve hře. Měli jsme pohodlný náskok a byli jsme bohovorní v zakončení. Alespoň jsme si zahráli vyrovnaný zápas, který nám dal zpětnou vazbu na naši připravenost do vyřazovacích bojů. Děkuji všem za zápas, především úžasným divákům.
Komentář hostů Surák Roman (Trenér):
Derby se vším všudy, od začátku do konce. Náš vlažný úvod hodně ovlivnil zbývající vývoj zápasu. Od druhé třetiny zlepšeným výkonem jsme se dostali zpět do hry. Myslím, že jsme nebyli do kponce horším týmem. Jinak měl zápas výborné tempo, nasazení, emoce a divácká atmosféra  vytvořila klukům super kulisu. Děkuji našim fanouškům a fajn večer všem.

56:20
Katolický nevyužil naprosto jasnou gólovou šanci kterou mu Šimeček naservíroval přímo pod nos
55:13
Cisler drží slávistickou branku

53:58
Gorily ohrožují slávistickou branku a pálí jednu nebezpečnou střelu za druhou
51:40
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #21 Václav Kaše (9:7).
51:40
Gorily využívají přesilovky a opět snižují.
51:07
Vyloučen hráč #11 Jan Faitenhanzl družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
49:33
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (9:6).
49:33
Gorily snižují
48:21
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
48:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #37 Adam Stejskal (9:5).
48:21
Slávie nenechává svého soupeře na pokoji a střílí jeden gól za druhým
47:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #20 Filip Štědrý (8:5).
46:38
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #17 Matěj Surák (7:5).
46:38
Slávisté nechali Lukasche samotného na velkém brankovišti a on už věděl co má udělat
46:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #11 Jan Faitenhanzl (7:4).
46:12
Holešova střela která konči za gorilskou brankovou čárou
44:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (6:4).
44:34
Šimeček se ocitl sám před bránou nenechal Šikovy jedinou šanci na zákrok
43:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #7 Jiří Lukasch (5:4).
37:32
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:58
Zblokovaná střela slávistú
36:50
Vyloučen hráč #66 Marek Osvald družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #18 Jan Žák (5:3).
33:00
Po rychlé rozehrávce se Slávie opět dostává do hry.
31:33
Slávie se opět dostává do hry a tlačí na svého soupeře
30:40
Slávie se po dlouhé době opět dostala do gólové šance kterou Šik chytá
28:49
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:3).
28:49
Gorily se vracejí zpátky do hry a snižují.
27:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #7 Jiří Lukasch (4:2).
27:26
Gorily opět snižují.
26:48
26:48
Tato hra je spíše takový ping pong než florbal a jednou do nějaké branky padnout musel a ta branka byla slávistická

18:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (4:0).
18:14
Stejskal si krásně prokličkoval celé hřiště a posílá Slávii do 4 brankového vedení
16:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #70 Lukáš Porazil (3:0).