2:3
- : -
FBC Liberec

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Liberec 6:5
15. Filip Brynda, 19. Maxim Grega, 22. Maxim Grega, 22. Jakub Ruml, 34. Jakub Ruml, 42. Maxim Grega - 1. Bartoloměj Smolka, 12. Ondřej Čumpelík, 41. Ondřej Čumpelík, 43. Adam Stýblo, 45. Bartoloměj Smolka; rozhodčí: Lucie Romančáková - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: František Stárek ? - Vilém Svrček ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:3;
45:00
44:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (6:5).
43:21
Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
42:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (6:4).
41:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #77 Jakub Ruml (6:3).
40:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík z trestného střílení (5:3).
33:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #60 Adam Václav Kyselka (5:2).
31:45
Vyloučen hráč #23 Adam Stýblo družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:06
Vyloučen hráč #58 Petr Zeman družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
21:56
Timeout FBC Liberec
21:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml bez asistence (4:2).
21:42
18:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #74 Filip Brynda (2:2).
17:48
15:00
15:00
14:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #60 Adam Václav Kyselka (1:2).
13:10
Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík bez asistence (0:2).
00:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #59 Ondřej Cejnar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Romančáková a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Bartoloměj Smolka, Adam Stýblo, Ondřej Vyvial, Ondřej Cejnar, Jakub Smutný