1:0
4:4
- : -

Florbal Primátor Náchod - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 8:5
4. Jan Majer, 5. Jakub Vysoký, 14. Filip Knettig, 28. Jakub Vysoký, 39. Nikolas Osifčin, 40. Jiří Jebavý, 43. David Špaček, 43. Antonín Donaj - 15. Filip Knettig, 35. Filip Knettig, 40. Petr Špaček, 45. Filip Kohút, 45. Patrik Šebek; rozhodčí: Lukáš Drahný - Jitka Romančáková; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Richter ? - Aleš Kopal ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:4;
45:00
44:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #26 Filip Sommer (8:5).
44:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #46 Patrik Šebek (8:4).
43:06
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
42:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #87 Adam Jakubský (8:3).
42:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (7:3).
40:38
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
39:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček bez asistence (6:3).
39:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #37 Nikolas Osifčin (6:2).
38:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Jakub Vysoký (5:2).
34:04
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig (4:2).
30:00
30:00
28:32
Vyloučen hráč #46 Patrik Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
27:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #97 Jakub Langpaul (4:1).
23:00
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:43
13:50
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
13:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (3:0).
11:08
Vyloučen hráč #99 Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
04:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #37 Nikolas Osifčin (2:0).
03:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Drahný a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Petr Špaček, Aleš Chmelař, Filip Kohút, Vojtěch Čížek, Jan Venera