2:3
2:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - TJ Sokol Nové Strašecí 8:4
2. Berenika Vrzalová, 5. Aneta Navrátilová, 7. Berenika Vrzalová, 17. Michaela Hrubá, 28. Pavla Lišková, 29. Eliška Vrzalová, 55. Eliška Vrzalová, 59. Karolína Chvátalová - 9. Lucie Kalinová, 29. Lucie Kalinová, 30. Veronika Kučerová, 37. Eliška Matějková; rozhodčí: Jan Brejcha - Kristýna Stuchlíková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 18 - Vendula Lisá 27; po třetinách: 4:1, 2:3, 2:0;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Kromě výpadku v druhé polovině druhé třetiny jsme měli zápas celou dobu pod kontrolou. Hráli jsme kontrolovaně na míčku a postupně si vytvářeli nebezpečné situace.
Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér):
Bojovné utkání, které rozhodla zejména první třetina a větší produktivita soupeře. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:4
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Sparta-11, Nové Strašecí-4
58:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Karolína Chvátalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (8:4).
58:52
Hra na riziko Novému Strašecí nevyšla, Sparta odskakuje na 8:4 a pohlídá si vítězství a 3 body....
54:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #94 Karolína Chvátalová (7:4).
54:26
Hra nabírá  stále vyšší otáčky...krásná kombinace Sparťanek a  Vrzalová  dává gól....
50:25
Pěkná souhra sester Vrzalových zakončená střelou těsně vedle...
47:15
Šance domácích, Lišková svoje sólo neproměňuje.
43:32
Hra má stále tempo, o body se svede ještě tuhý boj...
38:11
Uf.. další gól Strašecího maří postavení jejich hráčky v brankovišti...
36:15
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #10 Karolína Bulvová (6:4).
36:15
Strašecí se trefuje z půlky hřiště a začíná to být drama.
34:14
Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
34:14
E.Vrzalová nasadila soupeřce bodyček a domácí si vyzkouší oslabení.
29:45
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Veronika Kučerová, asistoval #17 Lucie Kalinová (6:3).
29:45
Střela přes několik hráček, kterou domácí gólmanka neviděla,Strašecí znovu snižuje.
28:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #23 Pavla Lišková (6:2).
28:54
Sparta rychle odpovídá gólem Elišky Vrzalové, 6:2.
28:12
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #17 Lucie Kalinová, asistoval #10 Karolína Bulvová (5:2).
28:12
Strašecí se nevzdává a snižuje.
27:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #74 Adéla Grundová (5:1).
27:23
LIšková z rychlého průniku prostřeluje gólmanku soupeřek.
25:18
Další přesilovka Sparťanek přinesla několik dobrých střeleckých pozic, soupeřky zatím odolávají.
24:02
Vyloučen hráč #16 Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
21:50
Střela Elišky Vrzalové těsně míjí tyčku brány soupeřek.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Sparta-12, Nové Strašecí-4.
20:00
Střely v 1. části: 12:4
20:00
19:34
Hezká akce Lukovské s Liškovou, Lišková sama před brankou...gól z toho není.
16:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Hrubá, asistoval #37 Berenika Vrzalová (4:1).
16:37
Rychlý prunik Sparťanek slaví úspěch, kapitánka Hrubá dává 4.gól.
10:54
Sparťanky se vymanily ze sevření soupeřek  a kombinují na útočné polovině.
08:16
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #17 Lucie Kalinová, asistoval #9 Eliška Matějková (3:1).
08:16
Volná hráčka Strašecího střelou ze střední vzdálenosti snižuje na 1:3.
06:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (3:0).
06:26
Akce sester Vrzalových končí gólem na 3:0.
04:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #74 Adéla Grundová (2:0).
04:44
Sparťanky trpělivě kombinovaly  při přesilovce a Navrátilová dává druhý gól.
03:29
Vyloučen hráč #9 Eliška Matějková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
01:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #84 Michaela Hrubá (1:0).
01:58
Skóre utkání otvírá Sparťanka Berenika Vrzalova-
00:59
První pěkná kombinace domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Kristýna Stuchlíková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Anna Vobořilová, Lucie Kalinová, Eliška Matějková, Lucie Jandová, Karolína Bulvová
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Kristýna Novotná, Eliška Vrzalová, Berenika Vrzalová, Michaela Hrubá, Karolína Chvátalová
00:00
Dobré odpoledne, vítejte u online přenosu z barrandovské X3M arény, kde v 16.kole 1.ligy žen hostí domácí Spartagirls (aktuálně 7. místo tabulky) tým TJ Sokol Nové Strašecí (13.místo). Podaří se domácím hráčkám oplatit porážku 7:12 z říjnového zápasu na Kladně? Držme jim palce.