0:2
2:2
- : -

IBK Hradec Králové - Torpedo Havířov 3:4
3. Šarlota Stehlíková, 44. Šarlota Stehlíková, 57. Kristýna Raab - 31. Hana Brůžková, 32. Barbora Kučerová, 42. Marika Marečková, 60. Lucie Kadlecová; rozhodčí: David Richter - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 15 - Lucie Waloszková 16; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:2;
Komentář domácích Janeček Josef (Trenér):
Zápas, který převážně rozhodla kvalita našeho zakončení, které dnes bylo více než bídné. I kombinace v útočném pásmu nám vázla více než obvykle. Dnes to byl dost povánoční florbal z obou stran. Je potřeba se z toho vyspat a zítra předvést lepší výkon. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Kuča Jaroslav (Trenér):
Dnes velká pochvala pro holki dvě třetiny jsme soupeře k ničemu pořádně nepustily. 3 třetinu nastoupil uplně jiný hradec a byl to florbal nahoru dolů dokázal vyrovnat a my jsme začali tahat za kratší konec ale naštestí se to otočilo v náš prospěch.Soupeři děkuji za super zápas.
59:27
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #86 Tereza Nykodymová (3:4).
57:38
Hra pouze na půlce hostí. Tyčka teď zahránila hostující golmanku.
56:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #3 Kristýna Raab bez asistence (3:3).
56:06
Domácím už dochází síly, ale bojují jak lvice.
55:31
Timeout Torpedo Havířov
54:50
Tlak domácích. Hosté těží pouze ze samostatných úniků.
52:20
Dvakrát teď likvidovala Anet Kašaprová krásnou šanci hostí.
46:32
Do nebezpečného úniku se nyní dostala hráčka hostů Macourková Kateřina, ale přestřeluje.
43:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková bez asistence (2:3).
41:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #32 Kateřina Macourková (1:3).
41:57
Krásnou střelou vymetla pavučiny domácí branky Marika Marečková.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
36:42
Domácí se dostávají do tempa a golmanka hostí se musí otáčet.
34:34
Nebezpečně vypadající zákrok na hráčku hostí předvedla Natka Žídková. Hráčka je však v pořádku a hraje se dál.
31:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #22 Marika Marečková (1:2).
31:12
Přesně mezi nohy domácí Kašparové vyslala hostující Barbora Kučerová míček po přihrávce zpoza brány od Mariky Marečkové.
30:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (1:1).
29:51
Tyčka teď zachránila domácí od obdrženého gólu.
27:57
Vyloučen hráč #30 Žaneta Kůželová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
26:45
Hosté třikrát vyslali zajímavou střelu na domácí golmanku Anet Kašparovou, ta ale šance hasí.
24:32
Hosté teď pořádně koušou.
20:30
Nebezpečnou střelu vyslala na branku hostí Anička Miholová. Golmanka však vyráží.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:4
20:00
16:19
Hosté zodpovědně brání svoji svatyni a domácí svoji přesilkovku tedy nevyužívají.
14:19
Vyloučen hráč #77 Lucie Kadlecová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:25
Nádherná útočná akce na jeden dotek: Raab-Kuželová-Žídková-Kuželová. Bohužel střela letěla mimo branku.
10:12
Na středu hřiště zachytila přihrávku hostí Žaneta Kuželová a založila tak jeden z krásných útoků domácích. Bohužel bez gólového zakončení.
09:00
Dalšímu hrozícímu útoku nyní bravurně zabránila obránkyně domácích Ivča Čečotková.
07:28
Na obou stranách byly teď vidět zajímavé střelecké šance.
02:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #18 Adéla Kozlová (1:0).
02:19
Po střele Ádél Kozlové od pravého mantinelu pohotově doráží Šarlota Stehlíková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Tereza Nykodymová, Kateřina Macourková, Marika Marečková, Barbora Kučerová, Pavla Sopuchová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Kristýna Raab, Anna Miholová, Natálie Žídková, Natália Fernézová, Žaneta Kůželová