2:2
2:3
- : -

K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 4:8
33. Viktorie Fuchsová, 37. Eliška Stehlíková, 51. Apolena Polenská, 57. Kateřina Perutková - 10. Kateřina Ciblová, 13. Kateřina Strnadová, 20. Lidija Luklynska, 26. Anežka Smočková, 30. Tereza Spoustová, 41. Veronika Mandíková, 41. Kateřina Ciblová, 56. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Anna Nováková 18, Eliška Křivková 14 - Anita Vlachová 15; po třetinách: 0:3, 2:2, 2:3;
Komentář domácích Frank Zdeněk (Trenér):
Dneska mě holky docela překvapily svým výkonem. Bojovaly, dřely a když vezmeme v úvahu, že zapracováváme spoustu mladých hráček, tak musíme být spokojeni. Je na čem stavět. Projevily se větší zkušenosti soupeřek a jejich vyhranost. Našim hráčkám děkuji za přástup a soupeřkám za fér hru.
Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér):
Dnes vybojované vítězství a pro nás velice důležité 3 body. Když jsme hráli naší hru a nepouštěli soupeře do hry, tak jsme to měli pohlídané, ale samozřejmě jsme měli hluché pasáže a ty soupeř trestal. Děkuji soupeři a zítra už se těšíme na další perfektní utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:07
Střela Hrazdírové byla jedinou šancí v první minutě přesilové hry. Hráčky Židenic si pouze míček hází ze strany na stranu bez vytvoření si opravdové šance.
58:18
Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:18
Židenice si zahrají v posledních dvou minutách utkání přesilovou hru, uvidíme, co zajímavého nám nabídne.
58:10
Zápas se nyní už spíše dohrává. Je vidět, že oběma týmům už nezbývá mnoho sil.
56:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Kateřina Perutková, asistoval #2 Anna Klvačová (4:8).
56:38
Perutková po nahrávce Klvačové snižuje náskok hostů!
55:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #39 Lucie Klepalová (3:8).
50:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Apolena Polenská, asistoval #12 Vendula Kasal (3:7).
50:10
Po kvalitní přihrávce Kasal se prosazuje z levé strany Polenská.
48:18
Geniální zákrok Křivkové! Svým tělem skvěle odzbrojila protihráčku v samostatném úniku.
47:52
Hrazdírová v pěkné šanci od mantinelu jen těsně minula branku hostů!
47:34
Jančová nyní předvedla kvalitní obrannou práci a vysouvá svůj tým do útoku.
46:57
Zápas v posledních minutách pozbývá energického zápalu a hra v podání obou družstev oplývá mnoha nepřestnostmi.
44:33
Klvačová v zajímavém prostoru k vytvoření šance, míček pouze ovšem zavezla do dvou hráček a ztrácí ho.
42:50
První dotyk s míčkem dnes dělá hráčkám Židenic skutečně eminentní potíže. Míček jim odskakuje z čepelí a nedaří se jim tak rychle posunovat hru.
41:59
Po chybě v rozehrávce Bohemians jsou nyní Židenice na míčku.
40:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #48 Anežka Smočková (2:7).
40:47
Dva rychlé góly z holí hostů. Pokyny trenéra domácích v šatně nejspíš nenabyly kýženého efektu na hřišti.
40:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #91 Lidija Luklynska (2:6).
40:01
Poslední dějství vzplálo, a na míčku Bohemians.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:13
40:00
36:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #63 Eliška Stehlíková, asistoval #57 Anežka Veselá (2:5).
36:50
Neuvěřitelná teč z čepele Stehlíkové po náhozu Veselé. Nešlo možná o příliš uvědomělé rozhodnutí, ovšem na to se historie neptá.
34:37
Krásný zákrok Křivkové! Využila pohyb celého těla, aby vytěsnila helmou míček z branky.
32:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #30 Eliška Křivková (1:5).
32:42
Po excelentním výhozu brankařky Křivkové se prosazuje ze samostatného úniku Fuchsová. Věříme, že tato branka pomůže domácím vzchopit se k ještě lepším výkonům.
31:50
Přesilová hra domácích prozatím nenabízí příliš zajímavou podívanou.
30:22
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Eliška Křivková družstva K1 Florbal Židenice
30:22
Vyloučen hráč #44 Lucie Hernandezová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
29:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #93 Pavlína Soukupová (0:5).
29:51
Po nedbalé chybě Klvačové před vlastní brankou odskakují hosté už do pětibrankového vedení.
27:00
Fuchsová v další šanci v brankovišti Bohemians. Bohužel se jí ani ostatním hráčkám Židenic prozatím nedaří příležitosti zúročit.
25:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Anežka Smočková, asistoval #29 Lucie Seifertová (0:4).
25:38
Tradiční nedáš - dostaneš v podání Bohemians. Po přesné přihrávce se prosazuje Smočková a Bohemians tak vedou již o čtyři branky.
25:07
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #11 Kateřina Perutková.
25:07
Perutková faulovaná při samostatném úniku pojede trestné střílení.
23:36
Jančová z těžké pozice se pokusila o střelu na branku. Bohužel však neměla dostatek prostoru a míček končí za mantinelem.
22:30
Fuchsová v samostatném úniku nyní nebyla daleko od skórování ve vlastním oslabení.
22:06
Domácím se daří trápit kombinaci Bohemians a značnou část přesilové hry jsou v držení míčku.
21:12
Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
21:12
Po faulu Jančové dostanou šanci v početní výhodě hosté.
20:14
Faltová vystřelila míček po balistické křivce s vrcholem v horním rožku domácí branky. Nováková však svým jistým zákrokem podržela Židenice v prvních momentech třetiny!
20:01
Druhá část utkání právě započala, na míčku začínají opět hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:18
20:00
19:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #21 Aneta Faltová (0:3).
19:31
Chyba v rozehrávce Židenic a hosté vedou na konci první třetiny už o tři branky.
18:55
Stehlíková vystřelila přes ruku po náběhu přes celou šířku hřiště a vytvořila nepříjemnou situaci pro brankářku hostů.
18:18
Klvačová v šanci ve velkém brankovišti. Bohužel netrefila míček a hra se posouvá dál.
16:19
Domácím dnes míček příliš nelepí na čepelích, což vede k jeho četným ztrátám.
15:37
Spektakulární zákrok Novákové po střele od mantinelu. Nováková dnes prozatím předvádí skvělý výkon.
14:29
Standartní situace blízko velkého brankoviště hostů, Klvačová nahrávala na Stehlíkovou, která trefila pouze golmanku. Dobrá myšlenka, bohužel příliš pomale provedena.
12:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #19 Nela Kočvarová (0:2).
12:59
Nedůraz ve velkém brankovišti vede k navýšení náskoku hostů na dvě branky. Domácí budou muset výrazně zlepšit svůj herní projev, aby zvrátili dosavadní průběh utkání.
11:27
Situace 2 v 1 proti domácí brance. Opět zvoní tyč a míček letí pryč.
09:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (0:1).
09:53
Po hezké nahrávce na osu hřiště se hosté poprvé prosazují.
09:41
Hráčka Bohemians v jasné příležitosti sama proti brankářce Židenic trestuhodně netrefuje. Domácí střídačka si hlasitě oddechla.
07:20
Tyčka po střele hráčky Bohemians!
06:54
Fuchsová nyní ve dvou zajímavých příležitostech. Bohužel se jí nepodařilo ani jednu proměnit.
04:31
Klvačová nyní v diskusi s rozhodčím. Reklamuje jeho rozhodnutí po souboji v rohu. Rozhodčí si její názor vyslechl a hrálo se dál. Bohemians na míčku.
03:17
Domácí hráčky si prozatím příliš nevědí rady s vytaženým napadáním hostů. Z tohoto napadání pramení mnohé chyby v rozehrávce Židenic a následné střely na domácí branku.
01:29
Brankářka Nováková si nyní připsala několik důležitých zákroků za sebou. Pokusila se také svým výhozem vyslat Kasal do protiútoku. Ta ovšem míček nestihla doběhnout a Bohemians jsou opět tedy v jeho držení.
00:09
Dnešní utkání 14. kola 1. ligy juniorek bylo právě rozehráno. Hráčky Fbš Bohemians se ihned chopily příležitosti a domácí golmanka si sahá poprvé na míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Anita Vlachová; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Aneta Faltová, Lidija Luklynska, Veronika Mandíková, Lucie Vodičková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Nikola Krupičková, Anežka Veselá, Viktorie Fuchsová, Vendula Kasal, Lada Andrýsková