3:0
7:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbalová akademie MB 11:2
11. Jana Horečková, 36. Tereza Matýsková, 37. Vendula Podsedníková, 39. Nela Martiníková, 44. Nela Martiníková, 47. Nela Kubalčíková, 48. Vendula Podsedníková, 49. Blanka Gajdošová, 52. Blanka Gajdošová, 58. Nela Martiníková, 60. Natálie Jedličková - 15. Michaela Bauerová, 49. Kateřina Skřivánková; rozhodčí: Adam Kiovský - Michal Sládek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Amelie Kotásková 15 - Adéla Trnková 40; po třetinách: 1:1, 3:0, 7:1;
60:00
Střely celkem 51:17
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 55 Nela Martiníková, Mladá Boleslav - 89 Adéla Trnková
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jana Šebesty: Utkaní hodnotím velice pozitivně a holky do Nového roku vstoupili energicky a s chutí hrát florbal. Válec!
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Radka Nováka:Já mohu jen poblahopřát domácímu družstvu k vysokému vítězství. Dokázali jsme vzdorovat jen v 1. třetině. Jelikož některé hráčky absolvovaly první zápas na takhle velkém hřišti, mohu je jen pochválit.
60:00
Střely ve 3. části: 18:7
60:00
59:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #20 Nela Sikorová (11:2).
59:57
Konečně to vyšlo i Natce se Siki, právě včas
57:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #18 Tereza Matýsková (10:2).
55:34
Vyloučen hráč #81 Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
55:34
Šance pro Bolku vrátit se do zápasu
54:47
Knopová bourá manťáky, jinak se teď neděje nic
51:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (9:2).
51:40
Trochu jiná gólová situace ale ve stejném obsazení
48:36
48:36
Gajdošová pod nohou Trnkové navyšuje rozdíl
48:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #45 Michaela Bauerová (7:2).
48:16
Kotásková nejprve výborně zasahuje proti Bauerové ale Skřivánková pak z otočky trefuje přesně do horního rohu
47:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #25 Laura Prusková (7:1).
47:25
Úúúplně osamocená Vendy Podsedníková v klidu míří k pravé tyči
46:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #18 Tereza Matýsková (6:1).
46:03
Kolmice Matesa na Kubíka a levý vinkl
43:32
43:32
Matýsková prošla(!) obranou hostí a naservírovala Martiníkové před prázdnou branku. Ta sice v těchto situacích nemívá úplně stoprocentní úspěšnost, teď ale neomylně trefuje
42:11
Smety zachraňuje situaci při brejku Bolky a slaví to na střídačce nějakým vtipem s Doby
38:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková bez asistence (4:1).
35:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (2:1).
35:09
No konečně! Mates zblízka od tyčky trefuje!
25:32
Vendy Podsedníková se podle hesla "Co nejde silou, jde ještě větší silou" rozhodla prostřelit vše, co jí stálo v cestě. Nevyšlo
24:18
První zákrok Kotáskové ve druhé třetině. Na pohodu
22:54
Střela Adi Částečkové se odrazila od tyčky a míček se nějak záhadně vykutálel z brankové čáry, asi je tam nějaký hrbol
19:59
Domácí si celkem pěkně vytvořili několik povedených šancí, které pak neméně hezky spálili
18:43
Vyloučen hráč #5 Bára Knopová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
15:30
Zblokovaná střela Adi Částečkové končí na břevně, Trnková vypadala, že to má pod kontrolou ale nevím, nevím..
14:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #25 Adéla Macháčková (1:1).
14:20
Nakonec přece jen srovnává Bauerová
13:58
Smetana blokuje střelu Pelcové
13:00
Vyloučen hráč #5 Jana Horečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
13:00
Zajímavé vyloučení..
11:27
Další nebezpečné střely v podání Šimkové a Gajdošové
10:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #33 Adéla Částečková (1:0).
10:09
Jana Horečková chvilku povozila míček a pak ho poslala přesně na zadní tyč
09:28
Klikarová střílí přes obránce a trefuje spojnici
07:16
Rozehrávka standardky Bolky ve stylu Mustangu, to znamená, že ze standardky hostí je během vteřiny šance pro domácí