1:1
3:0
- : -

Fbc Strakonice - TJ Centropen Dačice 7:5
10. Karel Šavrda, 12. Vojtěch Houska, 17. Jiří Křesák, 27. Karel Řezanka, 43. Jiří Křesák, 44. Tomáš Houska, 58. David Chvosta - 1. Roman Sedlák, 9. Roman Sedlák, 15. Radovan Kubek, 16. Daniel Holeček, 24. Daniel Holeček; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Tomáš Prokopius; vyloučení: 1 + Tomáš Mareš 5:5 + Filip Šlápota 5; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 19 - Lukáš Vacuška 30; po třetinách: 3:4, 1:1, 3:0;
Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér):
ZE začátku jsme se zahřívali do provozní teploty a v průběhu zápasu bylo znát, že soupeř asi přes Vánoce tolik neběhal. O to větší to však byla řež, což se nám může do dalších zápasů hodit. Golman soupeře docela zachytal a tímto se mu dodatečně omlouváme za jeho zákroky u kterých dostal přes prsty, když je tam strkal :D Strakonice Ólééé.
Komentář hostů Stejskal Petr (Trenér):
Vyrovnané utkání, ve kterém byl štastnější soupeř. Děkuji všem spoluhráčum za předvedený výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
57:38
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #3 Miloslav Blahuta (7:5).
55:09
Timeout TJ Centropen Dačice
51:13
Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
51:13
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:04
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #46 David Chvosta (6:5).
42:40
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:6
40:00
35:55
Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou.
32:17
Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
28:46
Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 5 minut za hrubost.
28:46
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za hrubost.
26:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (4:5).
23:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #3 Filip Šlápota (3:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:7
20:00
16:48
15:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #78 Jiří Sedláček (2:4).
14:48
Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (2:3).
11:05
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:2).
09:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (1:2).
08:59
Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
08:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #66 Daniel Holeček (0:2).
00:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Tomáš Prokopius.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Tomáš Houska, Adam Přib, Miloslav Blahuta, David Chvosta