2:2
3:4
0:0

Floorball Club FALCON - KM automatik FBK Jičín 10:9pn
4. Petr Nejedlý, 5. Jakub Škrdla, 8. David Janáček, 10. Dominik Vališ, 21. David Janáček, 37. Matěj Čech, 53. Petr Nejedlý, 54. Petr Nejedlý, 60. David Sgall, N Petr Nejedlý - 5. Tomáš Valkoun, 14. Vojtěch Haken, 20. Bohumil Plíšek, 28. Tomáš Ouhrabka, 34. Tomáš Valkoun, 41. Tomáš Matys, 42. David Hanuš, 42. Tomáš Matys, 57. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jan Kraus ?; po třetinách: 4:3, 2:2, 3:4, 0:0;
Komentář domácích Ších Vojtěch (Asistent trenéra):
Do utkání jsme skvěle vstoupili, ke konci první třetiny jsme ovšem polevili a nechali soupeře dorovnat. Náš zhoršující se výkon se přenesl do další třetiny a vyvrcholil ve třetí části. Po přeházení sestavy jsme ale nakonec dokázali dohrát zápas na remízu a nakonec jsme na nájezdy urvali plusový bod. Děkujeme soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #8 Tomáš Valkoun , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #45 Petr Nejedlý a vstřelil rozhodující gól (10:9).

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #65 Tomáš Matys , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #48 Jakub Škrdla a vstřelil gól.
59:52
Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vražení zády.
59:02
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #61 Miloš Beer (9:9).
57:02
Timeout Floorball Club FALCON
56:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #65 Tomáš Matys (8:9).
54:37
Timeout KM automatik FBK Jičín
54:27
Vyloučen hráč #82 Matěj Čech družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
53:42
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #93 David Janáček (8:8).
52:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #97 Daniel Budáč (7:8).
45:33
Vyloučen hráč #34 David Hanuš družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
41:54
Vyloučen hráč #48 Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání.
41:18
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #37 Daniel Taneček (6:8).
41:01
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (6:7).
40:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #8 Tomáš Valkoun (6:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:11
40:00
36:32
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #82 Matěj Čech bez asistence (6:5).
35:16
Vyloučen hráč #37 Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
33:51
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (5:5).
27:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #27 Vojtěch Haken (5:4).
20:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #10 Martin Tůna (5:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:14
20:00
19:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #26 Richard Iltis (4:3).
13:48
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #65 Tomáš Matys (4:2).
09:57
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #34 Dominik Vališ, asistoval #88 Šimon Štěpan (4:1).
07:54
04:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (2:1).
04:39
03:41
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #34 Dominik Vališ (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Daniel Taneček, Jan Štál, Vojtěch Haken, Tomáš Valkoun, Tomáš Matys
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Jakub Ších, David Janáček, Daniel Budáč, Martin Tůna, Matěj Nezbeda