1:0
4:0
- : -

FBC Kutná Hora - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:0
1. Šimon Špaček, 8. Ondřej Spurný, 10. Šimon Špaček, 20. Jakub Jedlička, 35. Jiří Petrásek, 46. Václav Rejna, 48. Ondřej Spurný, 48. Martin Hampl, 56. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Michal Obertan; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 27 - Jan Beneš 17; po třetinách: 4:0, 1:0, 4:0;
Komentář domácích Rowe Adam (Asistent trenéra):
Týmovost, nasazení, výborná produktivita, větší hlad po vítězství. Výborný a soustředěný výkon, zasloužená výhra. Kromě části druhé třetiny jsme zápas kontrolovali. Díky za zápas a hodně štěstí do konce sezóny.
Komentář hostů Balcar Tomáš (Trenér):
Komentář asistenta trenéra: Dnes obrovská lekce z produktivity. Až na prvních 15 minut první třetiny jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme udělali z hostujícího golmana hvězdu. Díky soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:13
60:00
58:50
Rejna vybehl ze svého obranného postu až do hlubokého pásma hostí, ale u mantinelu byl zablokován. Rtyně drží míček na svých florbalkách a snaží se ten míček procpat do Bochníčkovi brány.
57:12
Petera se snažil obkroužit vytočením na Bochníčka, ale obranou byl skvěle zablokován.
56:30
Diváci se dožadují ještě jednoho gólu. Uvidíme, jestli se ho dočkáme.
55:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #7 Václav Rejna (9:0).
55:03
Vojtěch napřáhl od poloviny hřiště dělovku a na vzdálenou tyč posílá žabičkou míček za záda Beneše.
54:05
Založení slibného útoku likviduje domácí Spurný. Míček posílá na manťák.
53:21
Po čase opět domácí rozehrávají na útočné polovině, ale moc se tam neohřáli. Hru kontroluje Rtyně.
52:34
Rtyně se nám docela nyní rozstřílela, jenže Bochníček dnes chytá v pohodě a s jistotou. Hosté musí vymyslet něco kvalitnějšího.
50:00
Weinelt zachytil šikovně rozehru domácích na jejich obranné polovině, ale nedokázal ji zužitkovat, naopak zaútočili domací
48:20
Přátelé je to fičák :) velmi povedená dynamická hra domácích nese své ovoce a zvyšuje skóre.
47:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #4 Josef Chalupa (8:0).
47:27
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
47:27
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #27 Martin Zelený (7:0).
47:12
Vyloučen hráč #31 Aleš Bednář družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:11
Kutná Hora nastřeluje tyčku.
45:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #27 Martin Zelený (6:0).
44:50
Závan před Bochníčkem řeší rozhodčí odpískáním výskoku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
38:10
Lavička domácích se florbalem dneska baví. Každá pěkná akce je hlasitě odměněna.
37:00
Oba gólmani teď drží své týmy.
35:22
Ondra Spurný zblokoval střelu na bránu. O pár vteřin později vyráží další střelu Bochníček. Rtyně se očividně nevzdává.
34:15
Petrásek dostal z poza brány od Spurného namazáno a nemýlil se.  Domácí zvyšují vedení.
34:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #33 Ondřej Spurný (5:0).
32:30
Domácí prozatím vystřelili na Beneše pouze jednu střelu. Vše ostatní Rtyně zdárně blokuje.
31:05
Vacek vypálil prudkou střelu v těsné blízkosti brány, ale nakonec šla o pár centimetrů mimo.
29:55
Rejna zblokoval slibnou příležitost Rtyně. Bochníček si musel oddychnout.
27:41
Prozatím nám druhá třetina nabízí vyrovnanější florbal.
26:01
Domácí usilovně blokují střely Rtyně. Nicméně nápor hostů nepolevuje. Po faulu hosté rozehrávají z rohu, ale vážná akce z toho není.
24:50
Nebezpečnou pasáž před domácím gólmanem řeší rozhodčí odpísáním výskoku
24:34
Petrásek proběhl půlku hřiště, ale na poslední chvíli mu byl před brankářem Benešem míček obránci čistě odebrán.
23:55
Rtyně dostává domácí pod tlak.
22:00
Slibnou střelu hostí likviduje pozorný Bochníček.
21:55
Začátek poslední třetiny mají v režii domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
19:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #6 Richard Měšťánek (4:0).
19:59
Na poslední vteřiny Jedlička obkroužil s míčkem celou šíři hřiště za soupeřovic bránou a vytočením zavěsil na vzádenou tyč branky hostí.
18:34
Závěr třetiny vidíme poměrně ve vyrovnané hře, ale emoce se nám na hřišti přitvrzují.
16:11
Hosté zachytili odražený míček od odkopu domácího gólmana a byla z toho nebezpečná střela na domácí branku. Avšak Bochníček střelu bez problému pokryl.
14:55
Bochníček zastavil dorážku hostí. Slibná příležitost pro Rtyni.
14:05
Moc se toho nemění, Kutná Hora útočí a hosté brání.
13:12
Měšťánek se snažil vymést pavučinu z pravého růžku, ale gólman Beneš byl pozorný.
12:17
Petrásek se snažil prokličkovat středem hřiště, ale byl nekompromisně Rtyní sevřen a poslán na palubovku.
09:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #7 Václav Rejna (3:0).
08:02
Domácí mají protazím útočný apetit. Po nahrávce Zeleného se Spurný nemýlil.
07:52
07:34
Vyloučen hráč #32 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
06:45
Střela Petráska končí na těle připraveného gólmana hostí.
04:55
Hosté se také na chvíli usadili v útočném pásmu, avšak branku domácích nijak zvlášť neohrozili.
02:50
Chalupa nyní minul krásnou přihravku mezi kruhy. Je z toho jen další volý údar z rohu hřiště v útočné polovině.
02:09
Kutná Hora prozatím kontroluje hru a snaží se být ve hře agresivní.
02:00
Slibnou střelu hostí likviduje připravený Bochníček.
02:00
Slibnou střelu hostí likviduje pozorný Bochníček
00:55
Ani jsme se nestihli rozkoukat a domácí se ujímají vedení.
00:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Michal Obertan.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Dominik Hebelka, Miroslav Kuře, Jakub Téra, Marek Weinelt
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Ondřej Spurný, Richard Měšťánek, Lukáš Vojtěch, Jakub Jedlička, Šimon Špaček
00:00
Vážení diváci, vítejte na utkání 15. kola divize, skupiny B. Dosavadní průběh tabulky nám sděluje souboj čtvrtého týmu s pátým. Předpokládáme tak velmi vyrovnáné utkání.