3:3
0:2
- : -

Kralupy Wolves - Florbal Ústí B 4:6
16. Jan Řehák, 22. Jan Řehák, 26. Jakub Manek, 37. Petr Husťák - 9. Jindřich Grosse, 27. Jiří Horák, 34. Jindřich Grosse, 40. Vladimír Štorek, 44. Jan Sattler, 56. Vladimír Štorek; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3 + Jakub Manek 5:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: David Kozel 25 - Tomáš Hlava 32; po třetinách: 1:1, 3:3, 0:2;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Asistent trenéra):
Utkání se nám nevydařilo. Hosté dobře bránili. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Vyhrocené utkání, z naší strany dobrá obrana. Naštěstí jsme celé Vánoce poctivě trénovali doma v obýváku, tak nám tady místní NHL arena rozměrově vyhovovala. Místní pověstná tvrz má po dnešku slušně rozstřílené hradby aj sklad munice, snad to do příště domácí zalátají. Gratulujeme divákovi který v FB tipovačce tipnul, že domácí nasekají celé 4 (slovy čtyři) goly. Všechno nejlepší si přeju.
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:59
Jsme rádi, že se nikomu nic nestalo, i když konec byl tedy velice zajímavý. My se loučíme a těšíme se brzy na další domácí zápas. Hezký večer.
59:54
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
59:54
Nakonec nějaké to vyloučení máme a hned několik. 4x dvě minuty a jeden osobní trest pro Kubu Manka.
59:44
Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 5 minut za hrubost.
59:44
Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
59:41
Vyloučen hráč #8 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání.
59:41
Vyloučen hráč #98 Ondřej Šimon družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
59:00
Poslední minuta zápasu, jsou to velké nervy. Další skvělý zákrok Hlavy. Malík se snažil o střelu. Ale nedaří se.
58:00
Dnešek máme úplně bez trestů. To se nám dlouho nestalo.
57:29
Timeout Kralupy Wolves
57:29
Kralupy si berou pauzu, aby vymysleli strategii na posledních pár minut. Snad se zadaří.
57:03
Ústecká obrana opravdu fantastická. V deseti skvěle brání svoje území a daří se!
55:41
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #65 Jan Sattler (4:6).
55:41
Ajajaj. Štorek se dneska opravdu skvěle připravil a připisuje si další branku. Ústí odskakuje ve vedení o dva body.
55:00
Pět minut dokonce a hra je dost vyhrocena. Hráči do sebe strkají. Kralupy se snaží vyrovnat.
54:00
Nergl leží na zemi. Máme krátkou pauzu. Vypadá, že bude v pořádku. Zvedá se a odchází na střídačku. Nebylo potřeba zdravotníka.
51:17
Ústí střídá a budou rozehrávat z rohu, bohužel nic nevymysleli a míček ztrácí. Kralupy se snaží o vyrovnání, ale nedaří se.
49:55
Jsme v půlce poslední třetiny. Manek se rozčiluje a máchá rukama za držení hokejky.Utkání je velice napínavé. Vidíme velké souboje. Snad budou všichni v pořádku.
47:57
Již druhá rozehrávka pro Kralupy. Kralupský trenér stáhnul některé hráče. Uvidíme, co Vlci vymyslejí. Kozel se pokusil o několik střel, ústecká obrana 100% vykryla.
46:16
Malík zkoušel zezadu branky, ale golman má. Po Štorkovi bych to viděla na nejlepšího hráče dnešního utkání.
44:41
Manek střílí do golmana, je to jedna z posledních šancí pro Kralupy. Balonek se teď pohybuje spíše na hokejce Ústí.
43:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:5).
42:59
Rozehrávka sice na ústecké straně, ale velký obrat na stranu Kralup a čtvrtou asistencí Štorek, který našel Sattlera se Ústí dostává do vedení.
42:12
Hráči obou týmů se rozčilují na rozhodčí. Slyšíme velký řev.
40:55
Poslední třetina je tu. Nádherný zákrok brankaře, který vykryl střelu Malíka.
40:01
Viděli jsme 12 střel na Kralupské straně v druhé třetině. Je vidět, že Ústí má skvělou obranu a hlavně brankaře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:17
40:00
39:59
Využijeme 10-ti minutovou pauzičku a budeme losovat:) Kdo získá nějaký pěkný dáreček z našeho Fun Shopu?:)
39:25
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #63 Jan Dobosz (4:4).
39:25
Půl minutky před koncem druhé třetiny se ještě podařilo Štorkovi vyrovnat na 4:4. Těšíme se na poslední třetinu. Bude to velice napínavé.
36:26
Pěkná šance Manka, Hlava ale v klidu pohlídal.
36:15
To byla parádní souhra Kociána a Husťáka a Kralupy jsou opět ve vedení. Sice jen o gól, ale to se taky počítá. Snad se podaří Kralupům vzít klukům z Ústí tři bodíky
36:08
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #3 Milan Kocián (4:3).
34:00
A máme vyrovnáno. Třetí asistence pro Štorka, který našel Grosseho. Stav utkáni je 3:3.
33:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:3).
31:48
V hale máme 43 diváků. Děkujeme!!
30:43
Teď bylo úplné ticho v hale, kdy kapitán Ústí nakonec neproměnil trestné střílení. Střela to byla, ale pěkná, bohužel jen tyčka byla slyšet.
29:56
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #13 David Stummer.
26:30
Rychlá akce Ústí, kde opět šikovný Štorek našel Jardu Jágra (Jiří Horák:)) a ten pěknou střelou obelstil Kozla. Stav utkání 3:2 pro Kralupy.
26:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:2).
25:14
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #48 Jan Řehák (3:1).
25:14
Nádherná akce tří hráčů z Kralup zakončeným gólem Kuby Manka. Kralupy vedou 3:1.
24:04
Štorek pěknou šanci před Kozlem, ale nepovedlo se mu najít prázdné místo v brance Kralup.
21:42
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #5 Adam Kozel (2:1).
21:42
A máme tady druhý gól. Adam Kozel našel volného Řeháka a ten rychlou střelou vsítil balonek do branky Hlavy.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:59
Konec první třetiny. Zápas je poklidný a moc gólů nepadlo, uvídíme v druhé třetině, co nám kluci připraví:) Obě družstva si šli odpočinout a my se vidíme za deset minut...
18:00
Tak nám trochu vypadl internet, ale už jsme zpátky:) Mezitím jsme viděly dvě branky. Stav utkání je 1:1.
15:19
08:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #13 David Stummer (0:1).
06:15
V hale je rušno. Bubny jsou parádně slyšet! Podpora diváků pro Kralupy je opravdu velká!
02:55
Na balonku je zatím spíše Ústí. Hráči se rozkoukávají. Gól ještě nepadl.
00:01
Zápas právě začal.....
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Jan Dobosz, Jiří Horák, Jan Sattler, Jindřich Grosse, Leoš Nergl
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Adam Kozel, Jan Řehák, Jakub Manek
00:00
Vítáme vás v Kralupech nad Vltavou na florbalovém zápase mezi Kralupy Wolves a Florbal Ústí. Máme malé zpoždění, a tak zápas začne až v 18.20hod. Těšíme se na hru!