3:0
4:2
- : -

FBŠ Všestary - FbK Orlicko-Třebovsko 8:5
15. Jan Volenec, 29. Jan Kubec, 32. Jan Kubec, 37. František Lahučký, 50. Marek Stuchlík, 52. Štěpán Novák, 55. Štěpán Novák, 57. Pavel Hellmann - 2. Patrik Jurco, 16. Štěpán Kapoun, 17. Vojtěch Šmíd, 43. Vojtěch Šmíd, 56. Štěpán Kapoun; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; diváků: 94; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 38 - Jakub Hrdlička 16; po třetinách: 1:3, 3:0, 4:2;
Komentář domácích Freiberg Jan (Vedoucí):
Do dnešního zápasu jsme šli s jasnou taktikou. Věděli jsme, že soupeř bude kvalitní na balonku a to se také potvrdilo. V první třetině jsem byli lehce na kolotoči, ale o přestávce jsme si řekli jasné pokyny a to nám pomohlo přebrat otežě zápasu. Dnes jsme mohli vidět několik silových soubojů a o tvrdé zákroky nebyla nouze. Vyvažená strava mých svěřenců zafungovala a přinesla vítězství. Dále bych chtěl poděkovat divákům za skvělou kulisu. Soupeři přeji mnoho zdaru do přištích utkání a šťastnou cestu domu.
58:57
Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
56:51
Vyloučen hráč #44 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
56:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #71 Dušan Völgyi (8:5).
55:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #20 Pavel Horák (7:5).
55:03
Vyloučen hráč #30 David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
54:48
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #74 Miloš Macháček (7:4).
53:56
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:52
51:27
Vyloučen hráč #23 Petr Stolín družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
49:37
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:4).
46:02
Vyloučen hráč #23 Petr Stolín družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
46:02
Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd bez asistence (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
36:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #61 František Lahučký, asistoval #17 Jan Freiberg (4:3).
31:17
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #44 Jan Kubec, asistoval #98 Aleš Klemš (3:3).
28:58
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #44 Jan Kubec z trestného střílení (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:13
20:00
16:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #20 Pavel Horák (1:3).
16:11
Vyloučen hráč #61 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #30 Tomáš Langer (1:2).
14:45
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #2 Jan Volenec, asistoval #30 David Píše (1:1).
07:16
Vyloučen hráč #29 Tadeáš Vaněk družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
01:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Patrik Jurco, Pavel Horák, Štěpán Kapoun, Tadeáš Vaněk, Vojtěch Šmíd
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Daniel Moravec, Jan Freiberg, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček