2:3
3:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:11
14. Michal Malec, 16. Michal Malec, 22. Michal Horák, 37. Tomáš Jančařík, 37. Jakub Vařecha, 45. Jakub Vařecha - 5. Martin Vavřina, 5. František Blažek, 6. Tomáš Světlík, 7. David Sedláček, 10. František Blažek, 14. Martin Vavřina, 16. František Blažek, 24. David Přibil, 29. Vilém Bednařík, 40. Vilém Bednařík, 44. Vilém Bednařík; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 1:6, 2:3, 3:2;
45:00
44:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #61 Štěpán Ludmila (6:11).
43:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík bez asistence (5:11).
43:43
Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
43:43
Vyloučen hráč #89 Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
42:45
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
41:39
Vyloučen hráč #64 Tomáš Jančařík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
39:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #7 František Blažek (5:10).
36:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (5:9).
36:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #64 Tomáš Jančařík, asistoval #91 Tomáš Ručka (4:9).
30:00
30:00
28:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #75 Martin Vavřina (3:9).
23:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil bez asistence (3:8).
21:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #15 Jakub Vařecha (3:7).
15:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #28 Vilém Bednařík (2:7).
15:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:6).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (1:6).
13:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (0:6).
09:28
07:18
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #31 Michal Malec.
06:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #28 Vilém Bednařík (0:4).
05:17
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
05:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #39 Daniel Málek (0:3).
04:49
04:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Martin Vavřina, Vilém Bednařík, Libor Kuba, František Blažek, David Sedláček