6:3
2:3
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Fbc Topgal Šternberk 13:6
9. David Přibil, 9. Jakub Hybler, 10. František Blažek, 11. Vilém Bednařík, 12. Damian Jelínek, 17. Vilém Bednařík, 19. Martin Vavřina, 20. Vilém Bednařík, 26. Dennis Šťastník, 28. František Blažek, 30. František Blažek, 42. Vilém Bednařík, 43. Tomáš Světlík - 16. Martin Mikolajek, 25. Dominik Papica, 27. Dominik Papica, 39. Petr Marghold, 44. Petr Marghold, 45. Dominik Papica; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 5:0, 6:3, 2:3;
45:00
44:36
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #21 Petr Marghold (13:6).
43:06
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold bez asistence (13:5).
43:01
Vyloučen hráč #10 Jakub Břečka družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost.
43:01
Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
42:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #53 Damian Jelínek (13:4).
41:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #75 Martin Vavřina (12:4).
41:07
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
39:41
Vyloučen hráč #21 Petr Marghold družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:07
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #77 Vojtěch Richter (11:4).
35:41
Vyloučen hráč #10 Jakub Břečka družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (11:3).
27:59
26:10
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #7 Martin Mikolajek (9:3).
25:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #53 Damian Jelínek (9:2).
24:59
23:50
Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:39
18:45
Vyloučen hráč #8 Dominik Papica družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
18:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (7:1).
16:46
15:38
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek, asistoval #21 Petr Marghold (5:1).
15:00
15:00
11:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #75 Martin Vavřina (5:0).
10:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík bez asistence (4:0).
09:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #28 Vilém Bednařík (3:0).
08:50
Vlastní branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #90 Jakub Hybler (2:0).
08:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #39 Daniel Málek (1:0).
00:26
Vyloučen hráč #24 David Sedláček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk: brankář: Pavel Kardaš; hráči v poli: Jan Hrubča, Martin Mikolajek, Petr Marghold, Martin Robert Horry, Dominik Papica
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Martin Vavřina, Vilém Bednařík, Libor Kuba, František Blažek, David Sedláček