0:2
3:4
- : -

Prague Tigers - FBŠ Gorily Plzeň 3:11
33. Adam Gere, 34. Petr Kulvajt, 45. Matyáš Kallup - 1. Václav Müller, 2. Jan Šveňha, 6. Jakub Vojíř, 10. Marek Grasu, 12. Filip Vavrík, 19. Marek Grasu, 28. Marek Grasu, 31. Marek Grasu, 33. Václav Müller, 38. Jan Šveňha, 43. Václav Müller; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Češner 22, Šimon Hladký -4 - Filip Šrámek 11; po třetinách: 0:5, 0:2, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:18
45:00
44:59
Florbalový svátek dnes ve prospěch Goril.
44:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matyáš Kallup, asistoval #85 Simon Ščasný (3:11).
43:00
Dvě minuty do konce. Bolda neproměnil samostatný nájezd. Obrana Tigers asi někde spinkala.
42:19
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #6 Vojtěch Hůda (2:11).
42:16
Právě jsme mohli slyšet symfonii navzájem se sekajícíh hokejek.
41:24
Nejmenší hráč na hřišti právě motal hlavy hráčům Tigers. Gól z toho nebyl.
39:40
Břevno zvoní za brankářem Tigers.
38:15
Gólman Goril se nenechal zaskočit střelou do protipohybu a připsal si povedený zákrok.
37:14
Příspěvek za 10. gól bude platit Jan Šveňha. Za kolik to asi bude?
37:13
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #30 Jan Šveňha, asistoval #17 Jakub Vojíř (2:10).
37:13
Krásná kombinace přihraj a běž. Další zákrok pro brankáře Tigers.
35:30
I tato přesilovka hru spíše vyrovnala, než že by přinesla tlak Tigers.
34:17
Druhá přesilovka v zápase pro Pražany.
34:16
Vyloučen hráč #33 Tomáš Bolda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:00
Tigers využívají rychlý brejk přesnou střelou pod břevno.
33:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #60 Petr Kulvajt bez asistence (2:9).
33:17
Kdo bude platit za 10. gól Goril?
32:57
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #27 Marek Grasu (1:9).
32:17
Pražští tygři (dnes poněkud bezzubí) se konečně prosazují.
32:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #22 Adam Gere, asistoval #31 Štěpán Eichler (1:8).
31:11
Správná odpověď na naši slovní úlohu zní 50%. Neuvěřitelný výkon.
31:10
Rychlá matematická úloha, kolik procent gólů Goril dnes obstaral Marek Grasu?
30:10
Čtvrtý gól pro Marka Grasu v dnešním zápase.
30:09
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #27 Marek Grasu, asistoval #6 Vojtěch Hůda (0:8).
30:02
Do třetí třetiny vstupují oba týmy s vědomím takřka rozhodnutého zápasu. Zbývá jediná otázka, kolik gólů ještě gorilí smečka nastřílí?
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:8
30:00
29:54
Zdá se, že nepříjemný střet gólmana Tigers nijak neoslabil. Předvedl další super zákrok.
28:15
Gorily se florbalem baví, a to baví i fanoušky.
27:25
Další gól z dílny 27 - 17. Gorily - 7 X Tigers - 0.
27:23
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #27 Marek Grasu, asistoval #17 Jakub Vojíř (0:7).
27:09
Npříjemný střet právě nadělal vrásky na obličeji gólmana Tigers. Všichni zúčastnění jsou OK.
25:15
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #8 Radek Šach.
24:14
Gorily teď hrají velmi pohledný a vyspělý kombinační florbal.
21:54
Hra se zklidnila a oba týmy se snaží o kombinční florbal. Všech 45 fanoušků to oceňuje.
19:31
Tigers se snaží, ale obrana Goril se zdá být skálopevná.
18:35
Kapitán Goril právě zastaven superzákrokem nového gólmana Tigers.
18:03
Duo Grasu - Vojíř začíná řádit.
18:00
17:O9
"Bárčík" natlačen na mantinel. Zdá se být v pořádku.
15:41
Začátek druhé třetiny ve znamení nepříjemného ohrožení pořadatelského stolu tvrdým odpálením míčku.
14:00
Zdá se, že kdyby celý zápas hráli Tigers v 5 a Gorily ve 4, tak uvdíme vyrovnané utkání.
13:20
Zatím měly více šancí Gorily ve vlastním oslabení, než Tigers, kteří hrají v plném počtu.
12:45
Neschopnost Goril správně vystřídat dává Tigers šanci na snížení, Bude přesilovka využita?
12:05
Vyloučen hráč #69 Patrik Hranáč družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
11:20
Po 11 minutách dostali Tigers bůra. To bylo rychlé.
11:02
...kterou rozhodčí nakonec posoudili jako gól!
11:01
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (0:5).
10:56
Emoce v hale rozproudila velmi sporná situace.
10:00
Další povedená akce Goril končí gólem. Pěknou ranou pod víko se prezentoval Marek Grasu.
09:59
09:35
Gorily si s oslabením poradily velmi dobře a vyloučený hráč se s radostí vrátí za okamžik na hřiště.
08:22
Na hřišti teď bylo k vidění několik ostřejších soubojů. Naštěstí se to obešlo bez zranění, což kvituje přítomný zdravotník.
07:44
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
05:42
Povedená sólová akce zakončena tak, jak se sluší a patří...přímo do svatyně soupeře.
05:41
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř bez asistence (0:3).
05:15
Filip Šrámek v brance Goril si připsal důležitý zákrok.
04:35
Prague Tigers se také dostávají do kombinace na soupeřově polovině.
03:34
Gorily rozjíždějí kolotoč na soupeřově polovině. Střely ale míří mimo branku.
01:25
Pražský soupeř Goril se zatím zdá svou cestou do Plzně značně oslabený. Kolik by to asi už bylo, kdyby museli jet do Brna?
01:17
Gorily odskakují už do dvoubrankového vedení.
01:12
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #30 Jan Šveňha, asistoval #94 Lukáš Fischer (0:2).
00:26
Gorily se rychle dostávají do vedení.
00:25
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #17 Jakub Vojíř (0:1).