3:2
4:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 13:8
4. Josef Leština, 4. Jakub Larson, 5. Jáchym Chalupný, 5. Erik Kocur, 8. Josef Leština, 10. Erik Kocur, 23. Štěpán Vrzák, 27. Jakub Larson, 30. Filip Zemčík, 33. Josef Leština, 39. Jakub Zeman, 42. Filip Zemčík, 45. Jakub Larson - 1. Rudolf Voják, 8. Jakub Ďurian, 13. Rudolf Voják, 27. Jakub Ďurian, 29. David John, 32. Jaroslav Krechňák, 34. David John, 44. Marek Owczarzy; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 14, Jiří Pecka 3 - Tomáš Křemen 25; po třetinách: 6:3, 3:2, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 13:10
45:00
44:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Larson, asistoval #20 Erik Kocur (13:8).
43:46
Vyloučen hráč #22 Martin Štencl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #91 Vítek Pechman (12:8).
41:18
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
41:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #58 Filip Zemčík, asistoval #99 Dominik Kokš (12:7).
38:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Jakub Zeman, asistoval #12 Lukáš Dittrich (11:7).
34:12
Vyloučen hráč #25 Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
33:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #81 David John, asistoval #96 Josef Terla (10:7).
32:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #70 Josef Leština, asistoval #80 Matěj Hruštinec (10:6).
31:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #81 David John (9:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:7
30:00
29:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #58 Filip Zemčík, asistoval #70 Josef Leština (9:5).
28:52
26:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Larson bez asistence (8:4).
26:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #43 Rudolf Voják (7:4).
22:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #13 Štěpán Vrzák, asistoval #20 Erik Kocur (7:3).
12:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #98 Jakub Ďurian (6:3).
09:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #70 Josef Leština (6:2).
07:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #70 Josef Leština, asistoval #20 Erik Kocur (5:2).
07:31
Vyloučen hráč #25 Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
07:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #22 Martin Štencl (4:2).
04:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur bez asistence (4:1).
04:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #28 Tomáš Lukáš (3:1).
03:42
03:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #70 Josef Leština, asistoval #48 Jakub Zeman (1:1).
00:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Marek Matějka; hráči v poli: Ondřej Kakrda, Jakub Ďurian, Jiří Vilím, Martin Štencl, Rudolf Voják
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Jáchym Chalupný, Matěj Hruštinec, Josef Leština, Jakub Zeman, Erik Kocur