0:2
1:3
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - Torpedo Havířov 2:7
13. Sabina Mikysková, 54. Kristýna Vágnerová - 11. Lucie Kadlecová, 18. Marika Marečková, 21. Kateřina Macourková, 29. Barbora Kučerová, 44. Hana Brůžková, 53. Hana Brůžková, 59. Kateřina Macourková; rozhodčí: Jiří Němec - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Monika Rubešová 35 - Lucie Waloszková 23; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3;
Komentář domácích Dostálek Jiří (Trenér):
Dnešní zápas byl pro nás velkou neznámou, bohužel musím říct, že přes náš kvalitní výkon nám nešla střelba. Příště snad nám už bude střelecká přát a zápas dovedeme k 3. bodům. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Kuča Jaroslav (Trenér):
Chtěli bychom poděkovat holkám za nervydrásající víkend, který nakonec skončil v náš prospěch, a vezeme si díky toho 6 bodů domů. Dnešní zápas bohužel nebyl vůbec podle naších představ, ale výsledek naštěstí skončil příznivě. Děkujeme soupeřům za utkání a přejeme hodně štěstí v dalších utkáních.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:45
Fanoušci Jablonného se nevzdávají a podporují až do konce.
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:37
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #86 Tereza Nykodymová (2:7).
58:31
Timeout Torpedo Havířov
56:40
Kadlecová v úniku, ale míček končí za brankou.
55:54
Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
54:53
Proběhlo sčítání lidu na tribunách a s radostí oznamujeme, že dnešní zápas sleduje 26 skvělých diváků. Děkujeme!
53:32
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #4 Kristýna Vágnerová, asistoval #18 Sabina Mikysková (2:6).
53:32
Téměř minutu po obdržené brance posílá Mikysková míček na Vágnerovou, která odpovídá a snížuje náskok Havířova na 4 branky.
52:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (1:6).
52:33
Tento gól Havířova přinesl třetí bod jak pro Brůžkovou, tak i pro Kadlecovou.
52:04
Mikysková posílá na Štěpánovou, která střílí a další dobrý zákrok Waloszkové, která přilbou vyráží.
50:48
Vágnerová teď vyslala dvě slibné střely, ale opět bezchybná Waloszková.
49:36
Mikysková střílí, ale míček letí mimo branku.
49:00
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
49:00
Vyloučen hráč #6 Kristýna Zíková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
49:00
Volný úder po faulu pro Jablonné, tak uvidíme, co si děvčata při time-outu připravila.
48:05
Jablonné teď dobře presuje na polovině Havířova.
43:35
Gabrisová teď mohla opět snížit náskok Havířova.
43:23
41:13
Jablonecký fanklub povzbuzuje hráčky ze všech sil již od začátku třetiny. Ostatně je třeba říci, že tomu tak je již od začátku dnešního utkání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
39:59
Druhá třetina zápasu je minulostí a průbězný stav 1:4 zatím odpovídá předváděné hře. Jablonné se sice do šancí dostává, ale většinu střel a pokusů o prosazení se maří obrana Havířova. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina.
38:08
Střela Gabrisové z pozice před brankou zblokována. Obrana Havířova zatím předvádí dobré obranné bloky.
37:17
Rozhodčí teď musel pokárat Kadlecovou za nevhodná slovíčka. Hra už ale pokračuje dál.
37:00
Dobrá práce Jurenkové v obraně.
33:25
Nahozená střela Tomkové ze středu hřiště končí v rukou gólmanky Waloszkové.
29:51
Střela Koskové z dobré pozice ve velkém brankovišti končí mimo hrací plochu.
28:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #32 Kateřina Macourková (1:4).
28:42
Kučerová se vytočila z rohu hřiště a zavěšila do šibenice.
24:42
Štěpánová se ve výhodě obtočila kolem branky Havířova a zkusila střelu. Bohužel vedle.
21:40
Rozehrávka Havířova z rohu hřiště končí nebezpečnou střelou, kterou Rubešová vytěsnila.
20:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #54 Pavla Sopuchová (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:18
20:00
18:16
Kosková v úniku, ale její střelu krotí brankařka Havířova.
17:27
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #19 Lucie Giecková (1:2).
17:27
Skákavý balónek ve velkém brankovišti vyslala za záda Rubešové Marečková.
16:56
Jablonné oslabení přečkalo a nyní již hrají oba týmy v plném počtu.
14:56
Vyloučen hráč #13 Martina Jurenková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
12:56
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #37 Tereza Štěpánová (1:1).
12:56
Po kombinaci mezi Mikyskovou a Štěpánovou je srovnáno a začínáme od nuly.
12:41
Dobrý zákrok Rubešové.
10:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #9 Hana Brůžková (0:1).
10:00
Máme za sebou poloviny první dvacetiminutovky, která se odehrála v poměrně plynulém duchu.
07:30
Hráčky Jablonného si teď vybojovaly několik slibných šancí, nicméně obrana Havířova většinu pokusů o střelu blokuje.
06:05
Mikysková na Štěpánovou, ale Waloszková opět chytá.
05:37
Rozhodčí píská útočný faul Havířova.
03:47
Špatná rozehrávka Jablonného na polovině hrací plochy, rozehrává Havířov.
01:34
Gabrisová vypouští první střelu na Waloszkovou, ta chytá.
00:01
Úvodní vhazovaní pro Jablonné.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Němec a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Kateřina Macourková, Nikola Krmelová, Hana Brůžková, Klaudie Ryšková, Marika Marečková
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Jitka Dostálková, Ivana Šilarová, Adéla Kosková, Kristýna Vágnerová, Andrea Tomková