0:2
2:3
- : -

K1 Florbal Židenice - BLACK ANGELS 2:7
44. Nikola Krupičková, 59. Kateřina Perutková - 9. Anna Staňková, 12. Anna Vinklerová, 22. Anna Staňková, 40. Gabriela Hermánková, 42. Aneta Fryčová, 47. Linda Fuchsová, 51. Anna Vinklerová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ema Čechová 30, Anna Nováková 0 - Eliška Svrčková 30; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:3;
Komentář domácích Frank Zdeněk (Trenér):
Dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Proti betonu se nehraje zcela nejlépe. Ale pokud neproměníme šance a chybí nám důraz před oběma bránama, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. Ale i v okleštěné sestavě jsme schopni hrát, kombinovat, učit se a bojovat... Děkujeme za zápas, gratulujeme k výhře a přejeme šťastnou cestu.
Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím, divákům za zápas.
60:00
Střely 3 třetina: domácí 9, hosté 13.
60:00
Střely ve 3. části: 9:13
60:00
58:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Kateřina Perutková, asistoval #99 Kateřina Daňková (2:7).
58:58
Domácí rozehrávají z poloviny hřiště. Z levé strany šla přihrávka na pravou stranu a z první vstřelila branku Perutková s asistencí Daňkové.
57:52
Domácí jsou na pokraji sil. Dominují hostující hráčky. Golmanka domácích to nemá jednoduché, krotí jednu střelu za druhou.
56:49
Hostí se zatím nemůžou dostat přes důraznou obranu domácích. Pokouší se o střelu, ale golmanka domácích maskou vyráží.
55:48
Domácí Stehlíková dobíhá míček před bránou hostí, ale backhandem jej strefuje přímo do golmanky.
53:52
Hostí využívají na plno nepřesných přihrávek domácích a dostávají je po tlak.
50:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #16 Linda Fuchsová (1:7).
50:47
Útočící hráčka soupěřů při příležitosti vystřelit odehrála míček do druhé vlny. To golmanku domácích zmátlo a míček skončil v síti domácích.
49:56
Hostí Podoláková se po čerstvém střídání vrhla na polovinu domácích, ale míček ztrácí. Domácí jsou na míčku.
48:20
Domácí rozehrávají na polovině soupěřů. Pokouší se o nahození míčku před bránu, ale ten prosvištěl na protější stranu hřiště.
47:03
O střelu z poloviny hřiště se pokusila obránkyně domácích Hrazdírová, ale míček letí přímo do golmanky soupeřů.
46:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #5 Karolína Majerová (1:6).
46:02
Na velkém brankovišti došlo k nedorozumnění domácích obránkyň. Toho nekompromisně využily hostí a mění skóre na 1:6.
45:46
Hostí rozehrácvají z domácího rohu. Z velkého brankoviště se pokouší o střelu, ale golmanka domácích úspěšně vyráží.
45:23
Třetí třetina je zatím energická a napjatá. Hostím se obdržená branka nelíbila a tlačí na domácí. Dvě křižné přihrávky a zvoní tyčka domácích.
43:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #39 Nikola Krupičková bez asistence (1:5).
43:38
Židenice rozehrávají na polovině soupěřů a vstřílí tak svou první branku utkání.
41:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #17 Anna Staňková (0:5).
41:27
Židenice prohrály souboj na polovině hostí, ty nezaváhaly a nasadily silný protiútok na bránu domácích.
40:01
Úvodní bully pro domácí.
40:00
40:00
Střely první třetiny: Domácí 12, hosté 14.
40:00
Střely ve 2. části: 12:14
40:00
39:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Gabriela Hermánková bez asistence (0:4).
39:12
Střela hostí z třetiny hřiště od mantinelu ke vzdálenější tyčce zajišťuje stav utkání 0:4.
39:05
Domácí Stehlíkové se podařilo získat míček a prokličkovat mezi soupeřky. Koncovka opět chybí.
36:36
Šance na zakončení podávají oba týmy, ale chybí důsledná koncovka.
35:03
Hráčka hostí Procházková se pokouší o střelu z otočky na velkém brankovišti, ale bránu domácích míjí.
34:00
Židenice mají během čtyř minut utkání krásné čtyři střely na bránu hostí a značně dostávají soupeře pod tlak.
32:25
Míčku se chopila domácí Perutková, která se vší rychlostí rozběhla na bránu soupeřů, ale golmanka Angels opět vyráží.
30:51
Výborně blokovala nebezpečnou střelu obránkyně domácích Krupičková.
28:44
Hostí Fuchsová s Kolkusovou se pouští do brány domácích, ale svou šanci promarnily.
28:12
Hosté zmáčkly domácí tým na jejich polovině a vytvořily si sérii šancí. Zatím ale neproměnily.
27:16
Do hry se zapojují i diváci a podporují a hecují tým domácích.
26:39
Black Angels se pokusily o střelu po zemi k pravé tyčce, ale golmannka domácích nohou zkušeně vyráží.
25:14
Obránkyně domácích předvádí skvělé výkony. Prvně zabránila útoku hostí a následně se chopila míčku a vydala se ohrozit bránu soupeřů.
24:03
Oproti první třetině se hra výrazně zrychlila a dostává se do většího tempa a tlaku.
23:14
Křivková vzala situaci do svých rukou a rozjela se proti golmance hostí. Ta však jde po míčku bez zaváhání.
21:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková bez asistence (0:3).
21:53
Obránkyně domácích nebránily důsledně a tím přenechaly šanci hostím dorážet z malého brankoviště.
20:53
Židenice se chopily protiútoku a ohrozily bránu hostí, ale obrana Angels zabraňuje gólu.
20:29
V záčátku druhé třetiny si hřiště podmanily hostí a zkouší první střelu na bránu, kterou golmanka domácích vyráží.
20:00
20:00
Střely první třetiny: Domácí 11, hosté 10.
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
19:47
Masku golmanky hostí trefuje hráčka domácích Křivková Eliška.
19:25
Hostí rozehrávají na polovině domácích, ale střela z dálky bránu míjí.
18:48
Domácí se snažily zakončit, ale golmanka domácích je dnes ve výborné kondici.
16:47
Židenice se snaží nahodit míček za obranu soupeře, ale míček získává golmanka Black Angels.
15:56
Kapitánka hostí Kolkusová z velkého brankoště domácích zkouší zakončit, ale branku míjí.
14:31
Domácí jsou na míčku, hru mají pod kontrolou, snaží se dostat na polovinu hostí, ale ti brání poctivě.
11:57
11:32
Hraje se tvrdě, v první třetině utkání mají domácí již druhou zlomenou florbalku. Tentokrát se toho nebála a zabojovala Jančová.
08:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #31 Agáta Procházková (0:1).
08:56
Hráčka hostí se uvolnila u mantinelu, poslala nekompromisní křižnou přihrávku na brankoviště a Staňková nezaváhala a z první vstřelila první branku utkání.
08:32
Kapitánka hostí získala příležitost střely z velkého brankoviště, ale branku přestřelila.
07:45
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější gólové šance.
06:12
Domácí hráčka s č. 11 Perutková Kateřina vystřelila na bránu, ale golmanka hostí zkušeně chytá do rukou.
04:10
Hráčka Black Angels ohrozila bránu domácích střelou z dálky, ale míček síť míjí.
02:40
Začátek utkání je zatím velmi vyrovnaný a míček se přesouvá z jedné poloviny hřiště na druhou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Eliška Svrčková; hráči v poli: Veronika Váňová, Denisa Vachulová, Ema Košťálová, Veronika Říhová, Eliška Podoláková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Kateřina Jančová, Viktorie Hrazdírová, Kateřina Perutková, Kateřina Daňková, Apolena Polenská