2:2
7:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 12:4
1. Nela Martiníková, 8. Nela Sikorová, 10. Jana Horečková, 30. Vendula Podsedníková, 38. Nela Kubalčíková, 42. Laura Prusková, 42. Anna Dobešová, 45. Nela Sikorová, 45. Nela Martiníková, 48. Nela Kubalčíková, 51. Karolína Šimková, 55. Nela Martiníková - 3. Nela Tlamsová, 19. Kristina Zlatníková, 23. Kristina Zlatníková, 34. Kristina Zlatníková; rozhodčí: Pavel Janáček - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Jana Kolářová 11 - Nicol Jakešová 27; po třetinách: 3:2, 2:2, 7:0;
Komentář domácích Martiník Tomáš (Vedoucí):
Jsme rádi, že jsme na včerejší povedený zápas dneska navázali podobně kvalitním výkonem. Snažili jsme se hrát hodně aktivně, jen ve 2.třetině nám chyběl větší elán a zápal jít si pro gól. Pochval pro holky, že ve 3.třetiny ho našly a zápas nakonec s přehledem zvládly. Díky soupeřkám za zápas a my se těšíme na další.
Komentář hostů Šatalíková Karolína (Trenér):
Pro nás extrémně náročný víkend. Děkuji hráčkám, jak se se zápasy vyrovnaly. Speciální dík pak patří té nejstatečnější, která si proti těmto těžkým soupeřům vlezla po dvou tréninkách do brány. Dnes jsme byly dvě třetiny důstojným soupeřem, pak nám to tam bohužel napadalo. Ale i tak dnes zlepšený a sebevědomější výkon od všech hráček. Děkujeme soupeřkám za zápas.
54:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (12:4).
50:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Karolína Šimková bez asistence (11:4).
50:07
Další gól přidává zpoza branky Kája Šimková
47:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková bez asistence (10:4).
47:57
Kubík utekla všem, obhodila si posledního beka a trefuje přesně na zadní
44:38
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
44:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková bez asistence (9:4).
44:38
A Martiníková hned po buly taky
44:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #66 Anna Dobešová (8:4).
41:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Anna Dobešová bez asistence (7:4).
41:26
V úvodu třetí části se střelecky prosazují beci domácích, konkrétně Laura a Doby
41:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Laura Prusková, asistoval #81 Karolína Sovadinová (6:4).
40:01
Hráčky Vítkovic si řekly, že bez trenéra jim to půjde líp, tak zamkly Šebu v šatně
37:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #18 Tereza Matýsková (5:4).
37:03
Tak už jen 15, ze středu se trefuje Nela Kubalčíková
35:57
Aby domácí vyrovnali včerejší výsledek FBC v utkání se Startem, tak jim chybí už jen 16 gólů
35:37
Vypadá to na nějaké zranění kolene hostující Neckářové
33:57
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #77 Kateřina Jakešová (4:4).
33:57
Zlatníková se dneska prostě nebrání
33:18
Po devítistech přihrávkách dokola přichází nenápadná střela Adi Mozdřenové, se kterou měla Jakešová celkem problémy
32:25
Pěnkavová zahrozila z poloviny, míček ale zblokovala její spouhráčka
31:14
Teď si občas mezi sebou přihrávají hráčky v rozdílných dresech
29:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #5 Jana Horečková (4:3).
29:43
Skoro ve stejném čase jako v první třetině zafungovala spolupráce Jana-Vendy
25:11
Zlatníková znovu sama před domácí brankou. Možná má nějakou zvláštní schopnost být ignorována obranou
24:48
Oblouček Vendy Podsedníkové na způsob Karla Poborského, tenkrát skončil míč v brance, teď někde pod stropem
22:55
22:55
Na druhé straně se osamocené Zlatníkové blafák povedl
22:05
Neúspěšný blafák Pruskové
20:01
Na to, že Start včera schytal od FBC v první třetině desítku, si dneska vede celkem dobře. Uvidíme, jak to bude vypadat dál.
18:24
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #12 Sabina Šnajberková (3:2).
18:24
I v oslabení byli domácí nebezpečnějším týmem. Nakonec ale z vrchu všechno a všechny prostřeluje Zlatníková
16:48
Vyloučen hráč #66 Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:48
Doby to teď trochu přibrousila
16:07
Kombinace Fifiny s Kájou Šimkovou je nakonec zastavena obranou hostí
15:20
Právě jsem se dočetl, že Jan Pazdera se stává novým konzultantem v FBS Olomouc, tak jistě pochopíte, že se na chvilku odmlčím, než to zpracuju
13:38
Kája Šimková se trefuje do sítě ale jen do té boční
09:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #31 Vendula Podsedníková (3:1).
09:35
Centr Vendy umísťuje z brankoviště pod břevno Jana
08:54
Laura Prusková si narazila míček s rozhodčím, to se ale nemůže, takže je tu buly
07:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #14 Karolína Šimková (2:1).
07:26
Siki zpracovává těžký míček a posílá ho tam, kde by normálně měla mít gólmanka hlavu. Teď tam ale nebyla
04:44
Teď jsme viděli tak patnáct střel domácích během jednoho střídání ale nic z toho
02:54
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #20 Nela Tlamsová, asistoval #17 Kateřina Sojková (1:1).
02:54
Vítky svou šanci nevyužily a na druhé straně doplácala bekhendem míček do branky Tlamsová
00:31
00:31
Hned v prvním střídání se prosazuje včerejší superstřelkyně Nela Martiníková
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Nicol Jakešová; hráči v poli: Kateřina Jakešová, Barbora Špačková, Sabina Šnajberková, Kristina Zlatníková, Nela Bretschneiderová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Jana Kolářová; hráči v poli: Tereza Matýsková, Nela Martiníková, Adéla Mozdřenová, Blanka Gajdošová, Nela Kubalčíková
00:00
Po epochálním představení juniorů dnes přichází na řadu utkání juniorek se Startem. Přeji vám silný, dlouhotrvající, neopakovatelný, sportovněumělecký zážitek