3:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:8
27. Veronika Mrázková, 31. Gabriela Vaculová, 34. Valentýna Zerzánová, 46. Tereza Hlaviznová, 48. Eva Řeháková, 50. Šárka Zhébalová - 9. Andrea Břeská, 11. Andrea Břeská, 12. Aneta Salehová, 26. Aneta Salehová, 32. Aneta Salehová, 40. Klára Pabiánová, 44. Kristýna Jirásková, 49. Lucie Baldreichová; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 40 - Karolina Bačková 26; po třetinách: 0:3, 3:3, 3:2;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Na zápas s Chodovem se měsíc těšíme a připravujeme a pak během deseti minut všechno zahodíme do koše... vstup do zápasu nám totálně nevyšel, rozhodila nás vlastní přesilovka, špatně jsme řešili situace, na které jsme hráčky předem upozorňovali. Soupeři jsme darovali všech 8 branek vlastními chybami a nedůsledností, jinak jsme ale byli vyrovnaným soupeřem. Ale to je všechno o zkušenostech, které sbíráme právě v takovýchto zápasech. Přál bych si, abychom se potkali znovu ve finále... Děkuji soupeři za výborný zápas a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér):
"Velice náročné a přínosné utkání. Soupeř kvalitní, tempo se hodně měnilo, osobní obrana a důrazná hra nám dělal problémy a je dobře, že měli před blížícím se play-off takovou prověrku. Šancí na 3 zápasy, ale zejména posledních 10 min velmi dobře takticky, takže bereme cenné a zasloužené vítězství. Díky za zápas."
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:42
Závěřečný tlak domácích nekončí prozatím gólem.
59:18
Domácí v šesti.
58:42
Na balónku Chodov, probíhá poslední minutka třetí periody.
56:44
Oba týmy se začaly soustředit na obranu, ale i přesto hráčky Chodova vysílají několik střel na Hodulíkovou.
55:21
Pabiánová netrefila branku Hodulíkové.
52:49
Břeská střílí nad.
51:27
Střela Vaculová letí mimo. Zápas se hraje ve velmi vysokém tempu.
50:53
Salehová trefuje spojnici břevna a tyčky!
50:25
Jirásková vyslala skvělou střelu, ale Hodulíková si s tímto pokusem poradila.
49:38
Timeout FBS Olomouc
49:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová bez asistence (6:8).
49:38
Zhébalová proměňuje brejk a máme tu další branku.
48:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #90 Sabina Siňorová (5:8).
47:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #48 Lucie Majerová (5:7).
47:42
Řeháková snižuje na 5:7 ze standartky.
45:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (4:7).
45:30
Hlaviznová skóruje na 4:7.
45:05
Horčičková tak dlouho míchala s míčkem, až jej nakonec ztratila.
43:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (3:7).
43:33
Jirásková se otočila na forhand a posílá míček do branky Hodulíkové.
43:10
Pabiánová střílí těsně nad.
42:33
Zerzánová vzduchem na Mrázkovou, ale neúspěšně.
40:55
Hra se ihned od začátku třetiny přelévá ze strany na stranu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:21
40:00
39:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #58 Nikola Skoková (3:6).
39:57
Divoký konec druhé třetiny končí sérií "uničovských" náhozů, který dopadl lépe pro hosty, kteří se prosadili a vedou 6:3.
39:10
Chyba v olomouckém střídání není díky bloku Mrázkové potrestána.
36:30
Olomouc pod tlakem.
36:10
Malá domů od Logrové.  Bude následovat nebezpečná standartka hostů.
35:23
Domací na balónu
34:05
Obrany obou týmů jsou otevřené a s brankami se roztrhl pytel.
33:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová z trestného střílení (3:5).
33:10
Zerzánová si vymíchala Bačkovou a opět snižuje na rozdíl dvou gólů.
31:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová bez asistence (2:5).
31:57
Salehová kompletuje hattrick a završuje bůra.
30:49
Míková dobře vyzkoušela pozornost Hodulíkové.
30:24
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #84 Šárka Zhébalová (2:4).
30:24
Vaculová z bezprostřední blízkosti branky Bačkové snižuje na rozdíl dvou branek.
29:25
Zerzánová fauluje a následně je napomínána domácí střídačka rozhodčím tohoto utkání.
27:37
Kapitánka hostů Bohumínská se ocitla ve velké šanci, ale branku minula.
27:17
Nyní mají více ze hry hráčky Olomouce.
26:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:4).
26:27
Nádherná kuchyň v podání dua Mrázková-Zerzánová. Domácí tak snižují na 1:4.
25:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:4).
25:26
Salechová na čtvrtý pokus překonává Hodulíkovou, která následně musela být ošetřena. Nyní je však v pořádku a hra pokračuje.
24:32
Zerzánová vybojovala faul a domací si mohou na chvíli odpočinout.
24:21
Chodov vyhrál buly a rozestavil přesilovkový vzorec.
24:13
Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
22:40
Mrázková hledá za bránou Bačkové své spoluhráčky, ale nikdo se jí nenabízí.
22:04
Stoklásková neúspěšně bojuje o míček.
20:37
Začíná druhá třetina, ve které je zatím aktivnější Chodov.
19:00
Uničovský nához od Hodulíkové končí až u Bačkové.
17:56
Gesto fair play ze strany Pabiánové, která se přiznala k teči.
17:03
Míček lítá brankovištěm Hodulíkové jak divý. Domácí hráčky nejsou vůbec důrazné.