1:3
2:1
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Tatran Střešovice 3:8
33. Barbora Vávrová, 47. Zuzana Simandlová, 53. Barbora Vávrová - 1. Anežka Herešová, 7. Marie Wijasová, 12. Lucie Bicková, 13. Valentýna Viková, 30. Lucie Vernerová, 32. Tereza Tkadlecová, 36. Marie Wijasová, 46. Nela Fojtíková; rozhodčí: Petr Jindra - Tomáš Fuciman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniela Václavková 58 - Monika Šolleová 25, Kristýna Bartošová 12; po třetinách: 0:4, 1:3, 2:1;
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí):
O průběhu zápasu rozhodl rozdílný vstup do utkání, kdy nás hráčky z Tatranu předčily v důrazu i pohybu. Hodně nás naštěstí podržela gólmanka. Po první přestávce se naše hra zlepšovala, dokonce jsme vyhráli třetí třetinu. Doufejme, že se toto zlepšení odrazí v dalších zápasech. Gratulujeme výtečnému soupeři k vítězství a přejeme pohodovou zpáteční cestu do Prahy.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Přijeli se všemi hráčkami, které máme momentálně k dispozici a musím je rozhodně pochválit za vstup do utkání, kterým jsme si konečně jednou pomohli. Jinak utkání ve slušném tempu, na mě někdy až moc nahoru a dolů. Děkujeme soupeři za utkání a příjemné prostředí v místní hezké sportovní hale.
60:00
Střely ve 3. části: 14:20
60:00
57:01
Vyloučen hráč #25 Nela Fojtíková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
52:20
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (3:8).
46:56
Další útok domácích, tentokrát pouze v náručí Bartošové.
46:11
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #21 Viktorie Váňová (2:8).
46:05
Fojtíková přestřeluje.
45:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Nela Fojtíková, asistoval #55 Valentýna Viková (1:8).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Kristýna Bartošová družstva Tatran Střešovice
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 18:22
40:00
39:53
Vyloučen hráč #15 Daryna Bank-Bedey družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra rukou.
35:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #24 Sofie Gocová (1:7).
35:09
Hra stále v pohybu, míček léta ze strany na stranu.
32:51
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #29 Tereza Štursová (1:6).
32:51
Důraz domácích končí první brankou za zády Šolleové.
31:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #77 Adéla Bořilová (0:6).
31:14
Štursová střílí, ale zařízení přestřeluje.
29:35
Útok domácích, Šolleová stále stoprocentní.
29:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #77 Adéla Bořilová (0:5).
23:10
Opět výborná akce Beránkové, která bohužel končí v náruči Šolleové.
21:20
Opět velký tlak domácích, Šolleová chytá.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:24
20:00
18:23
Tlak domácích, ale Šolleová opět stoprocentní.
13:15
Krásná indiviuální akce Beránkové, která se ke střele bohužel nedostala.
12:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #55 Valentýna Viková, asistoval #39 Lucie Bicková (0:4).
11:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #89 Barbora Panešová (0:3).
10:31
Skvělá náhra Panešové, ale Fojtílková přestřeuje.
09:08
Střela Bickové od mantinelu, ale Václavková opět chytá.
06:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #77 Adéla Bořilová (0:2).
05:45
Tým hostů zkouší střílet z káždé pozice, ale Václavková chytá.
04:46
Výborný zákrok domácí Václavkové.
02:45
Hra se přesouvá ze strany na stranu a oba týmy vytvářejí skvělé akce.
01:20
Útok týmu Střešovce úspěšně zablokovala hráčka Matějů a hned poslala spoluhráčky do protiůtoku.
00:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #29 Kristýna Bartošová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Tomáš Fuciman.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Barbora Panešová, Anežka Herešová, Sofie Gocová, Marie Wijasová, Lucie Bicková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Veronika Císařová, Radka Zikmundová, Karolína Urbanová, Veronika Beránková, Veronika Krčálová