1:0
3:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:2
2. Alžběta Novotná, 19. Alžběta Novotná, 25. Berenika Vrzalová, 41. Berenika Vrzalová, 49. Lucie Dryáková, 60. Alžběta Novotná - 19. Daniela Lorencová, 54. Milena Lendelová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Karolína Hujerová 25 - Kristýna Votýpková 25; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Vedoucí):
V první třetině nás soupeř přehrával, naštěstí pro nás ale neproměnil své šance. Od druhé třetiny jsme změnili pár drobných věcí, které zafungovaly. Díky využití celého týmu jsme byli nakonec o kousek lepší.
Komentář hostů Vokáč Jan (Asistent trenéra):
Herně vyrovnaný zápas, bohužel nás opakově sráží naše neohrabanost na balonku a produktivita. Když dáme pouze 2 branky, tak nemůžeme chtít vyhrát. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná bez asistence (6:2).
59:18
Sparťanka Novotná dovršuje hattrick gólem do prázdné branky, 3 body zůstanou Spartě.
54:03
Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Milena Lendelová, asistoval #36 Michaela Čížková (5:2).
53:29
Lendelová z Plzně teď snižuje střelou od mantinelu na 2:5.
51:20
Teď velká šance hostí, střela pěkná, ale vedle...
48:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #89 Stela Lukovská (5:1).
48:37
Lukovská posílá dlouhý pas na Dryákovou a ta nekompromisně zvyšuje vedení Sparty na 5:1.
47:47
Plzeňká hráčka v brejku, Hujerová zachraňuje.
47:26
Pohotová střela sparťanky Lukovské, gólmanka reflexivně vyráží.
44:23
Domácí Kratochvílová ve velké šanci nedává...
43:30
Plzeň se nevzdává, zvyšuje tlak, u domácí branky zvoní tyč...
40:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (4:1).
40:31
Sparťanka B.Vrzalová střelou přes několik hráček zvyšuje na 4:1.
39:11
Domácí mají první přesilovku, míček si cestu do sítě soupeřek nenašel.
37:22
Vyloučen hráč #91 Nela Peteříková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
35:07
Hra pokračuje ve vysokém tempu na obou stranách.
31:24
Domácí Navrátilová teď provětrala "betony" gólmance Plzně.
31:02
Nacvičený signál domácích končí střelou nad.
28:19
Plzeň teď několikrát nebezpečně zahrozila.
27:10
Sparta teď sevřela hostující tým na jeho polovině.
24:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (3:1).
24:18
B. Vrzalová prostřeluje golmanku hostí a Sparta jde do dvoubrankového vedení.
23:07
Domácí urputně ubránily další přesilovku Plzně.
21:05
Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
20:43
Sparťanka B.Vrzalová nedává v obrovské šanci.
18:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #37 Berenika Vrzalová (2:1).
18:19
Plzeň v přesilovce vyrovnává, sparťanka Novotná z protiútoku strhává vedení opět na stranu domácích.
18:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #55 Tereza Duchková (1:1).
16:03
Vyloučen hráč #68 Minh Anh Pham družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:30
Hra si udržuje slušné tempo, sparťanka Lukovská poslala do šance Novotnou, střela jde vedle....
12:56
Plzeň ostřeluje domácí branku, sparťanka Hujerová předvádí výborné zákroky.
11:15
Plzeň tlačí na útočné polovině a snaží se o vyrovnání.
09:26
Berenika Vrzalová trefuje z rychlého brejku tyč.
07:25
Hráčky Plzně úspěšně narušují rozehrávku domácích.
06:09
Pěknou souhru Navrátilové a Novotné zakončuje střela mimo bránu.
03:55
Nadějný střelecký pokus spaťanky Gallové končí vedle.
01:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #79 Viola Kratochvílová (1:0).
01:31
Spartagirls otvírají skóre utkání, první gól dává Novotná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Kamila Kaslová, Martina Špetová, Victoria Binědová, Tereza Duchková, Natálie Šindelářová
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Stela Lukovská, Lucie Dryáková, Lucie Zemanová, Kristína Gallová, Adéla Grundová
00:00
Dobrý večer z barrandovské X3M arény, vítejte u online přenosu ze zápasu 15. kola 1. ligy juniorek, kde domácí Spartagirls hostí  tým FBŠ Slavia Plzeň. Můžete se těšit  na napínavý souboj dvou týmů ze spodní poloviny ligové tabulky.  Spartagirls i plzeňské juniorky bojují o co nejlepší výchozí pozici pro blížící se playoff.