1:2
2:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:6
20. Václav Černoch, 36. Jakub Matula, 41. Jakub Matula, 59. Jakub Matula - 6. Dalibor Švéda, 9. Petr Mašek, 22. Dalibor Švéda, 28. Dalibor Švéda, 47. Jozef Kriš, 55. Petr Číhal; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 19 - Jan Hándl 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:2;
60:00
Pozýpasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
58:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (4:6).
58:46
Černoch našel přes půl hřiště Matulu a ten jemně snižuje.
54:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #81 Jozef Kriš (3:6).
54:52
Číhal utekl po straně a ranou do vikíře zvyšuje.
52:01
Krupa pozorný a domácí finanční trhy stále naději na úspěch.
47:20
Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
47:20
Na Bouškovi by se dal udělat popcorn, ale neuhádá nic.
46:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Jozef Kriš, asistoval #39 Petr Mašek (3:5).
46:08
Jak je to jednoduchý. Kriš z vrcholu natáhl a o tyčku zvyšuje.
45:57
Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
43:08
Gulls začali aplikovat osobní obranu. Už nemůžu jen se na to dívám.
40:38
40:38
Černoch prostrčil na Matulu a ten tváří v tvář Hándlovi snižuje na jednobrankové manko.
40:00
40:00
4 ze 4. Výčet gólů hostující první formace budiž varováním pro Gulls před poslední třetinou.
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
38:36
Bum ji do hlavy! Ondřej Bílek zahájil první fázi seznamování se slečnou na tribuně.
38:20
Videman v obrovské šanci pouze do bloku.
35:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #55 Alex Dokládal (2:4).
35:44
Přečíslení 2 na 1 řeší dvojice Matula Dokládal učebnicově a snižuje.
34:30
Další ze série brněnských arcifatálů hasí skvělým zákrokem až Matyáš Krupa.
32:14
Nuda, nuda, šeď, šeď.
29:34
Dneska sledujeme veletrh domácích námazů.
27:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #50 Pavel Sládeček (1:4).
27:52
Znojmu stačí strašně málo a vede o 3 góly.
26:40
Sled velkých šancí pro domácí ohužel končí u zvolání "Škoda."
25:43
Sověti měli T34, Němci Tigr, Znojmo má Švédu.
21:59
Za stolkem glosuje utkání Daniel Chrást. Asi mi brzo rupne hlava.
21:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #39 Petr Mašek (1:3).
21:03
Další arcifatál v rozehrávce Gulls a Švéda už to měl opravdu hodně jednoduché.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (1:2).
19:02
Do třetice všeho dobrého, Černoch snižuje.
17:31
Vyloučen hráč #81 Jozef Kriš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:31
Too high, too handle.
17:03
Debutující Konrád našel krásně Nováka, který počkal a stačilu mu jen trefit bránu a netrefit Handla. Mimo.
13:44
Černoch vs. prázdná brána: 0:2.
12:37
Gulls sehráli přesilovku vcelku pohledně, nicméně Černoch místo gól může slavit tak možná trefení zdi.
11:54
Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
09:44
Hosté si hrají, jako by nic a jen díky Krupovi je stav stále 0:2.
08:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #87 Dalibor Švéda (0:2).
08:51
Vidím velký špatný. První formace totálně zaspala volný úder z rohu a Maška bych si poslal sednout do rohu, kdyby tohle nedal.
05:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:1).
05:45
Novotného fatál trestají suverénně Švéda se Šrámkem. Takhle to dneska hrát prostě nepůjde pánové.
04:47
Zatímco Novák prokaučoval tutovku, slízá se za stolkem domácí lazaret ve složění Dvořák T., Chrást, Vrtěl.