4:4
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 4:8
44. René Mikel, 45. René Mikel, 51. Jan Kolajta, 57. Lukáš Novosad - 7. Lukáš Herblich, 7. Petr Popala, 12. Adam Lichnovský, 31. Lukáš Herblich, 48. Jan Toman, 53. Lukáš Vávra, 55. Lukáš Vávra, 60. Jan Toman; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 25 - Jakub Strakoš 42; po třetinách: 0:3, 0:1, 4:4;
Komentář domácích Hloch Marek (Trenér):
Škoda první třetiny, do které jsme vstoupili velmi, ale velmi vlažně. Od druhé třetiny zlepšení. Škoda že se nehraje na 4 třetiny, to bychom je už dotáhli. Nic nevzdáváme, o 8.místo se ještě popereme! Díky divákům.
Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér):
Dnes jsme s domácími hráli o důležité tři body, které jsme po vydařeném výkonu ukořistili my. Po dobu čtyticeti minut jsme drželi čisté konto a skóre navyšovali pouze my. Ve třetí části se soupeř presingem a zvýšenou střeleckou snažil zápas vzít zpět, ale my jsme v pravý čas odskočili a eliminovali závěrečný tlak. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #16 Lukáš Herblich (4:8).
56:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #8 René Mikel (4:7).
55:50
Timeout FBC Hranice
54:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #8 Jan Toman (3:7).
53:52
Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #16 Lukáš Herblich (3:6).
50:41
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (3:5).
49:48
Vyloučen hráč #70 Jaroslav Orel družstva FBC Hranice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #13 Lukáš Vávra (2:5).
46:33
Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
44:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (2:4).
43:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (1:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
37:48
Vyloučen hráč #12 Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
30:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #13 Lukáš Vávra (0:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
11:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #7 Robert Socha (0:3).
10:23
Vyloučen hráč #88 Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
06:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Petr Popala, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:2).
06:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #6 Jiří Toman (0:1).
02:01
Vyloučen hráč #2 Michal Kušner družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Adam Lichnovský, Jiří Toman, Robert Socha, Lukáš Vávra, Lukáš Herblich
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Ondřej Dobeš, Michal Kušner, Jan Grygar, Tomáš Václavík, Jaromír Chodil