4:2
1:0
- : -

Snipers Třebíč - FBK Spartak Hluk 6:5
6. Lukáš Mátl, 28. Adam Benáček, 32. Alexander Svoboda, 34. Jan Vochyán, 35. Lukáš Mátl, 49. Kryštof Kůs - 1. Martin Krchňáček, 9. Martin Krchňáček, 16. Martin Krchňáček, 24. Martin Krchňáček, 40. Martin Krchňáček; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Petr Brestovský 28 - Lukáš Kolečkář 30; po třetinách: 1:3, 4:2, 1:0;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Úvod zápasu byl z naší strany katastrofální, nedokázali jsme reagovat na soupeřovu hru zpoza brány. Zlepšení přišlo bohužel až za stavu 1:4. Do zápasu jsme se vrátili využitými přesilovkami a zvýšeným pohybem. Na body jsme se dnes nadřeli. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér):
Chtěli jsme dnes vyhrát a bohužel to nevyšlo. Vstup do zápasu byl dobrý, bohužel jsme v druhé třetině na chvíli totálně odpadli a domácí zápas otočili. Třetí třetina byla o gólu a dali ho domácí. A my jsme bohužel nedali ke konci dvě jasné šance a proto nebereme ani bod.
60:00
Střely ve 3. části: 19:10
60:00
59:59
Snipers vyhrávají vyhrocené utkání!
59:05
Radim Jílek neseřídil měřidla a ohrozil jen síť za bránou.
58:24
Hosté si sami komplikují situaci.
58:23
Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
58:17
Vyloučen hráč #11 Kryštof Kůs družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
58:06
Snipers zachránila tyč!
57:17
A do jedné minuty se mu podařilo podruhé seknout Brestovského přes prsty.
56:20
Martin Krchňáček si proběhl celé hřiště, na Brestovského si ale nepřišel!
52:37
Na přihrávky Kuželky je dnes radost pohledět.
51:51
Snipers teď nemůžou ani z bezprostřední vzdálenosti přijít na to, jak překonat Kolečkáře.
51:02
Neskutečný zákrok Kolečkáře!
48:49
Snipers využívají svůj tlak.
48:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Kryštof Kůs, asistoval #36 Adam Benáček (6:5).
47:00
Zápas se odehrává už ve vyostřené atmosféře.
45:30
Dorážka Malicha skončila na hostujícím brankáři.
45:27
Lukáš Mátl se skvěle vrátil!
45:14
Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
39:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (5:5).
38:54
Kolečkář si teď ,,přišel" na střelu Stránského.
37:32
Střela Dlabače prosvištěla jen těsně nad horní tyčkou Kolečkáře.
37:05
Vytočení Mátla skončilo na dobře postaveném bloku hostů.
34:52
A pro třebíčské fanoušky ještě lépe: Snipers se ujímají vedení!
34:51
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (5:4).
33:57
A Snipers srovnávají!
33:56
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:4).
33:14
Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
31:44
Tento gól si hostující brankář za rámeček určitě nedá.
31:43
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #41 Tomáš Vejmělka (3:4).
30:59
Brestovský ukázal skvělý rychlý přesun!
30:27
Na obou stranách vidíme mnoho nepřesností.
29:20
Skvělá individuální akce Alexandera Svobody skončila pohotovým zákrokem brankáře Hluku.
27:08
Snipers využívají přesilovou hru.
27:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #47 Jan Vochyán (2:4).
25:32
Krchňáček dnes zvládá opravdu všechno.
25:31
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra rukou.
24:00
Nová třetina, stejný Martin Krchňáček.
23:59
23:17
Nadějná střela Štveráčka z osy hřiště končí za bránou.
22:18
Sledujeme rychlé protiútoky na obou stranách, ale tuto třetinu zatím žádný neskončil gólem.
19:19
Nyní předvedl důležitý blok před odkrytou brankou i jeden z hráčů Hluku.
15:49
Martin Krchňáček je dnes zatím k nezastavení.
15:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #98 Martin Tuhý (1:3).
15:20
Domácí dnes skvěle pomáhají vlastnímu brankáři svými bloky.
14:07
Sniperům skáče míček a nedokáží si vytvořit šanci.
12:57
Skvěle se teď vrátil Jaroslav Dlabač.
11:59
Dnes dvougólový Martin Krchňáček po své střele skončil na zemi, následuje vynucená pauza.
11:16
Důležitý blok předvedl Lukáš Štveráček.
09:40
Adam Benáček nabízí naprosto zbytečným přestupkem Hluku přesilovou hru.
09:39
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:02
Hosté se ujímají vedení, opět z dorážky z předbrankového prostoru!
08:01
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #96 Adam Cileček (1:2).
05:36
Ukázková kombinace Snipers!
05:35
04:56
V rychlém sledu byly k vidění tři střely hostů, ani jedna však nezamířila na bránu.
04:00
Od vstřeleného gólu nevidíme zatím žádné šance.
00:47
Po skvělém zákroku Brestovského střílí první branku utkání z dorážky Martin Tuhý.
00:46
00:02
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:01
​Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u online zápisu ze 17. kola Národní ligy-východ mezi domácími Snipers Třebíč a hostujícímu FBK Spartak Hluk!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jiří Petlan, Martin Tuhý, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček, Marek Šimíček
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Michal Machálek, Jiří Blaha, Matěj Kuželka, Jan Vochyán, Zdeněk Malich