1:2
2:4
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Panthers Praha 6:11
13. Josef Jupa, 18. Pavel Zeman, 20. Martin Marek, 25. Marek Fryš, 55. Jaroslav Rybka, 55. Josef Jupa - 7. David Kolář, 9. Jaroslav Petrák, 12. David Kolář, 13. Matěj Vavroušek, 20. Matěj Vavroušek, 21. Jan Waldhauser, 31. Jaroslav Petrák, 43. David Kolář, 44. Jaroslav Petrák, 51. Vojtěch Wojnar, 52. Marco Lombino; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 31, Oleg Dejnega 10 - Jan Slavata 31; po třetinách: 3:5, 1:2, 2:4;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
V dnešním zápase jsme body nečekali, soupeř byl jednoznačně lepší. Ale možná jsme si měli vzít žluté dresy, aby to bylo v půlce zápasu výsledkově zajímavější. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v playoff.
Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér):
Určitě jsem nečekali, že to bude lehké utkání a to se potvrdilo. Opět jsme si zápas trošku zkomplikovali a dlouho drželi soupeře ve hře. Až vě třetí třetině se nám povedlo oskočit do většího vedení. Máme ještě hodně práce, abychom do play off byli v plné síle a formě, ale máme na to ještě hodně času. Děkujeme domácím a přejeme hodně štěstí do závěru sezóny, který pro ně bude stejně důležitý jako pro nás.
54:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #48 Marek Fryš (6:11).
54:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #16 Martin Strejček (5:11).
54:08
Rybka přihrál Srejčkovi ale na taho se ze zadu lepil protihráč
53:11
Zalubil na moment ztratil míček ale ihned ho zase získal zpět a nabíhal na hostující bránu
51:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #81 Michael Kočandrle (4:11).
50:30
Timeout Panthers Praha
50:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #22 David Chochlovský (4:10).
50:18
Hudec ještě před návratem Jupi stihl vystřelit na Dejnega
48:20
Vyloučen hráč #18 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
47:50
Dejnega vyčkal na kombinaci Panthers a již byl přesunut u tyčky a chytal míček hrudí
46:40
Hra začína být dost ostrá ze strany Litvínova
46:40
Litvínov utahuje Panthers na jejich polovině
45:06
Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
44:40
Rybka z otočky střílel na Slavatu a Strejček to doklepává na bránu ale míček letí mimo
43:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #6 Kryštof Novotný (4:9).
43:36
Střídání brankáře. Nový brankář #84 Oleg Dejnega družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
43:23
Bivoj i přes nepříznívé skóre tlačí na Panthers
42:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #40 Jan Kšír (4:8).
37:30
Vyloučen hráč #97 Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
37:20
Rozhodčí zývedá ruku a Panthers dávají golmana pryč a hrají 6 na 5
34:04
Jupa převzal kontrolu nad míčkem a běžel na hostující bránu a přitom přihrával spoluhráči který už nestihl doběhnout
32:37
Zeman se Zalubilem uklidňují hru na své polovině
30:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (4:7).
24:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #18 Josef Jupa (4:6).
24:11
Zeman v rohu na mantinelu má za zady Mattese a snaží se odběhnout z jeho sevření
22:58
Slavata má dobrý výhled a tak šanci Litvínova včas zachytil
21:36
Kšír posílá zpět míček Škodovi za polovinu
20:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:6).
19:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #99 Pavel Zeman (3:5).
19:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:5).
17:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #91 Matěj Tvrzník (2:4).
17:30
Marek vyběhl po mantinelu sprintem na hostující polovinu
16:57
Střejček ze standardky nahrává Rybkovi za hostující bránou ale před jejich přihrávku se postavil protihráč
16:08
Vybíral stihl ještě odpiknout míček před bránou
14:43
Strejček kterýmu na záda dýcha jeho protihráč ještě stíha v letu přihrát svému spoluhráči na střelu
13:14
Chochlovský vysprintoval kupředu s míčkem na Vybírala
12:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #76 Jan Waldhauser (1:4).
12:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #43 Radek Fejfar (1:3).
11:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #77 Jaroslav Petrák (0:3).
10:50
Bivoj se snaží udržet Panthers v dostatečné vzálenosti od své branky
10:35
Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
09:01
Jupa využívá chyby hostujících a vrhá se po míčku
08:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #73 Dominik Hudec (0:2).
06:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #22 David Chochlovský (0:1).