6:3
- : -
FBC Liberec

Kanonýři Kladno - FBC Liberec 10:6
3. Ferdinand Tomášek, 7. Lukáš Spurný, 12. Jakub Šolle, 17. Filip Molhanec, 45. Hugo Hübner, 50. Jakub Šolle, 56. Filip Molhanec, 58. Filip Molhanec, 59. Ferdinand Tomášek, 60. Filip Molhanec - 11. Tomáš Urban, 22. Lukáš Dolejš, 34. Filip Kapitán, 53. Jakub Stejskal, 54. Filip Kapitán, 59. Lukáš Dolejš; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 33 - Mikuláš Futschik 27; po třetinách: 4:1, 0:2, 6:3;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Dobře jsme do zápasu vstoupili a první třetina byla z naší strany kontrolovaná. I díky tomu jsme si vytvořili tříbrankový náskok. Druhou třetinu jsme absolutně nezvládli. Jsem rád, že nás ve třetí třetině nesložily rychle slepené obdržené branky a zbytečná vyloučení. Díky bojovnosti a chuti po vítěztví jsme zápas zvládli. Jdeme se připravit na zítra.
Komentář hostů Faksa Tomáš (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili tragicky a nakonec nás výkon v 1tř stál celý zápas. V dalších částech zápasu jsme se zlepšili a vypracovali si herní převahu, bohužel nás vždy srazil laciný gól. Záverečnou hru v 6 už nechci komentovat stejně tak jako naše přesilovky. Lepší hrát v 5. Jinak pro lidi asi pěkný zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 16:16
60:00
59:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec z trestného střílení (10:6).
59:47
Molhanec z trestného střílení přidává 10. gól Kladna a potvrzuje tak výhru domácích
58:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek bez asistence (9:6).
58:47
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
58:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #77 Michal Václavík (8:6).
57:58
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
57:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec bez asistence (8:5).
57:02
Molhanec střelou do prázdné branky posílá domácí do vedení 8:5
55:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec bez asistence (7:5).
55:19
Molhanec z rychlého protiútoku zvyšuje na 7:5 pro domácí
53:47
Timeout Kanonýři Kladno
53:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #29 Tomáš Urban (6:5).
53:34
Vyloučen hráč #12 Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou.
52:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #92 Martin Kašínský (6:4).
51:28
Sochor při přečíslení 2 na 1 trefuje brankovou konstrukci
50:48
Pohotová střela hostů míří těsně mimo bránu
49:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #69 Hugo Hübner (6:3).
44:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #2 Filip Molhanec (5:3).
40:54
Vyloučen hráč #19 Jakub Šolle družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.

38:10
Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
38:10
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
33:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #35 Richard Malý (4:3).
27:32
Hosté se po rychlé rozehrávce dostali s míčkem na střed hřiště, avšak střela mířila ven ze hřiště
27:08
Hra je velice vyhrocená
26:04
Tomášek nejprve zblokoval nebezpečnou střelu a poté z rychlého protiútoku nebezpečně ohrozil brankáře hostů

21:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (4:2).
16:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #69 Hugo Hübner (4:1).
16:48
Molhanec šikovně prostřelil obranu hostů a stav je už 4:1 pro domácí
14:50
Vyloučen hráč #1 Mikuláš Futschik družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
14:50
Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.