3:2
2:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:6
13. Jáchym Eliáš, 14. Martin Umlášek, 21. Marek Zapletal, 27. Michal Horák, 28. Jakub Vařecha, 54. Martin Umlášek, 57. Martin Umlášek - 15. Patrik Černý, 17. Vojtěch Andrášek, 19. Josef Sedláček, 28. Patrik Černý, 39. Jakub Čech, 43. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2 + Jáchym Eliáš 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Buršík 13 - Viktor Hejna 9; po třetinách: 2:3, 3:2, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Dnešní vítězství je zásluhou velké bojovnosti a obětavosti celého týmu, důležitá byla dobře odbráněná oslabení. Zítra nás čeká další těžké utkání, ke kterému je třeba přistoupit stejně. Soupeři děkujeme za těžké utkání a divákům za podporu.
59:59
Kometář trenéra hostí: Chtěli jsme do zápasu vnést rychlost a udávat tempo hry, ale nepodařilo se nám souběžně držet kvalitu hry. Soupeře jsme dostali do hry jednoduchými góly z brejkových situací. Máme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za zápas.
58:11
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
56:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #25 Jiří Hájek (7:6).
53:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #18 Lukáš Jelínek (6:6).
47:07
Lukáš Suk si hraje s týmem hostí!
45:11
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
42:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Patrik Černý (5:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
38:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #94 Vojtěch Bláha (5:5).
37:11
Fišer do břicha!
36:28
Vyloučen hráč #25 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:4).
27:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #18 Lukáš Jelínek (5:3).
27:02
Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #4 Lukáš Suk (4:3).
23:14
Výborná střela Fišera! Bohužel trefil pouze světlo v rohu haly.
20:40
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za hrubost.
20:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Marek Zapletal, asistoval #15 Jakub Vařecha (3:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:4
20:00
18:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #29 Jakub Čech (2:3).
16:35
14:06
13:15
13:15
Jiří Hájek z nebe na palubovku a hned si připisuje asistenci!
12:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #18 Lukáš Jelínek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Jakub Šváb, Michal Václavík, Daniel Fišer, Michael Wertheim, Josef Sedláček
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Lukáš Jelínek, Jáchym Eliáš, Jakub Vařecha, Marek Zapletal, Martin Noháček