2:1
1:0
FBS Olomouc

KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc 5:4p
16. Kristýna Bachmaierová, 27. Lucie Růžičková, 41. Kristýna Bachmaierová, 48. Gabriela Žůrková, 65. Eva Preisslerová - 8. Tamara Hašová, 11. Pavla Pejzlová, 24. Tamara Hašová, 57. Tamara Hašová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Alena Vokatá 32 - Nikola Dlouhá 20; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 4:4
64:09
65:00
Rozhovory s hráčkami utkání a trenéry obou týmů zde:
64:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (5:4).
59:50
Vokatá opět neskutečně, likviduje střelu olomoucké útočnice, která zůstala sama před brankou
56:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová bez asistence (4:4).
55:13
Fanoušci Olomouce se chovají nevhodně v hledišti a pokřikují neustále "fuj"
54:49
Naprosto neuvěřitělně teď Vokatá, zákrok ve stylu Matrix!
54:06
Mullerová teď ve zdi schytala hned za sebou dvě prudké střely, Jičín drží skóre
53:42
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za zdržování hry.
51:55
Bachmaierová teď zaskočila za spoluhráčky v obraně a likviduje velkou šanci Olomouce na srovnání skóre
47:18
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #21 Eva Preisslerová (4:3).
46:33
Sledujeme hru Jičína 5 na 3
46:07
Vyloučen hráč #41 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
45:34
Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
44:50
Kleinová teď individuální akcí vybojovala balon pro Jičín
44:16
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
44:10
Hašková ve velké šanci, obrana Olomouce likviduje
43:02
Další samostatný únik Olomouce, opět excelentní Vokatá
42:25
Bachmaierová teď v nepříjemném kontaktu s protihráčkou, ke zranění naštěstí nedošlo
40:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #68 Martina Kleinová (3:3).
37:24
Hráčka Olomouce teď předvedla rozštěp, následně pokračuje ve hře a ohrožuje střelou Vokatou
33:56
Za jičínskou obranou teď propadly dvě olomoucké útočnice, skákající balon ale likviduje Vokatá
32:29
Pěkná střela Smetákové, olomoucká obrana blokuje
30:25
Olomoucká golmanka se štěstím vyráží střelu Bachmaierové
30:06
Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
29:28
Jičín teď podcenil obranu, na brankovišti zůstala olomoucká útočnice úplně sama, doklepnout skákající balonek za záda Vokaté se jí ale nepodařilo
28:29
Olomouc v brejku, útočnice trefuje jenom tyčku
27:23
Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #5 Lucie Růžičková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (2:3).
25:07
Velká šance teď na straně Olomouce, střelkyně těsně nad domácí branku
25:00
Kleinová v několikáté šanci, opět ji ale zakončení nesedlo
23:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová, asistoval #15 Pavla Pejzlová (1:3).
15:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:2).
15:10
Mullerové sjela střela z hokejky, Olomouc nyní drží balon pod kontrolou
14:50
Kleinová sama před brankou, střela ji ale nesedla
13:55
Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
11:50
Střelu Žůrkové do odkryté branky vyráží obránkyně hostí
10:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Pavla Pejzlová, asistoval #85 Andrea Palinková (0:2).
07:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová, asistoval #24 Tereza Reimerová (0:1).
06:40
Nádherná střela Mullerové z půlky, trefuje pouze tyčku
05:07
Jičín se teď jednoduše dostal na útočnou polovinu, o balonek ale vzápětí přišel v rohu hřiště